EET

Industrials

ESEIAAT - Graus en tecnologíes industrials

1B

Física 2

Classe 1:Dilluns 7/5 de 16:30 a 18:00

Classe 2:Dimecres 9/5 de 12:00 a 13:30

Classe 3:Dilluns 14/5 de 16:30 a 18:00

Classe 4:Dimecres 16/5 de 12:00 a 13:30

Classe 5:Dilluns 21/5 de 16:30 a 18:00

Classe 6:Dimecres 23/5 de 12:00 a 13:30

Classe 7: Dilluns 28/5 de 16:30 a 18:00

Classe 8:Dimecres 30/5 de 12:00 a 13:30

Classe 9:Dilluns 4/6 de 16:30 a 18

Classe 10:Dimecres 6/6 de 12:00 a 13:30

Classe 11:Divendres 8/6 de 11:00 a 14:00

Classe 12:Dissabte 16/6 de 8:00 a 11:00

Classe 13:Dilluns 18/6 de 9:00 a 14:00

Informàtica

Classe1:Diumenge 23/5 de 16:30 a 18:00 o Dijous 24/5 de 15:00 a 16:30

Classe 2:Dissabte 26/5 de 8:00 a 11:00

Classe 3:Diumenge 27/5 de 8:00 a 11:00

Classe 4:Dilluns 28/5 de 16:30 a 18:00 o Dimarts 29/5 de 9:00 a 10:30

Classe 5:Dimecres 30/5 de 16:30 a 18:00 o Dijous 31/5 de 15:00 a 16:30

Classe 6:Dissabte 2/6 de 8:00 a 11:00

Classe 7: Diumenge 3/6 de 8:00 a 11:00

Classe 8:Dilluns 4/6 de 16:30 a 18:00 o Dimarts 5/6 de 9:00 a 10:30

Classe 9:Dimecres 6/6 de 16:30 a 18:00 o Dijous 7/6 de 15:00 a 16:30

Classe 10:Dissabte 9/6 de 8:00 a 11:00

Classe 11:Dissabte 16/6 de 11:00 a 14:00

Classe 12:Diumenge 17 de 11:00 a 14:00

Classe 13:Dijous 21/6 de 9.00 a 14:00

Materials

CANVI D'HORARI :

Classe 1 : Dilluns 28/5 de 15:00 a 18:00h

Reste a convenir amb els alumnes

Mates 2

Classe 1:Dimecres 23/5 de 15:00 a 16:30

Classe 2:Dissabte 26/5 de 15:00 a 18:00

Classe 3:Dimarts 28/5:Dimarts 28/5 de 15:00 a 16:30

Classe 4:Dimecres 30/5 de 15:00 a 16:30

Classe 5:Dissabte 2/6 de 15:00 a 18:00

Classe 6:Diumenge 3/6 de 15:00 a 18:00

Classe 7:Dilluns 4/6 de 15:00 a 16:30

Classe 8:Dimecres 6/6 de 15:00 a 16:30

Classe 9:Dissabte 9/6 de 15:00 a 18:00

Classe 10:Dilluns 11/6 de 9:00 a 14:00

2B

Enginyeria Tèrmica

Classe 1:Diumenge 27/5 de 15:00 a 18:00

Classe 2:Dilluns 28/5 de 8:00 a 9:30

Classe 3:Dimecres 30/5 de 12:00 a 13:30

Classe 4:Diumenge 3/6 de 15:00 a 18:00

Classe 5:Dilluns 4/6 de 8:00 a 9:30

Classe 6:Dimecres 6/6 de 12:00 a 13:30

Classe 7:Diumenge 10/6 de 15:00 a 18:00

Classe 8:Dilluns 11/6 de 15.00 A 18:00

Classe 9:Diumenge 17/6 de 15:00 a 18:00

Classe 10:Dijous 21/6 de 9:00 a 14:00

1B

Física 2

Classe 1: Dilluns de 16.30h a 18.00h

Classe 2: Dimecres de 12.00h a 13.30h

Informàtica

Classe 1: Dilluns de 16.30h a 18.00h ó Dimarts de 10.00h a 11.30h

Classe 2: Dimecres de 16.30h a 18.00h ó Dijous de 15.00h a 16.30h

Classe 3: Divendres de 10.30h a 12.00h

2B

Enginyeria Tèrmica

Classe 1: Dilluns de 08.30h a 10.00h

Classe 2: Dimecres de 12.00h a 13.30h

Los cursos se realizan en caso que hayan suficientes alumnos para abrir un grupo.