ETSEIB

Eng. Tecnologies Industrials

ETSEIB - Grau Enginyeria Tecnologies Industrials.

Q1

Àlgebra Lineal
G1 Guillem/Ari

Classe 1 Dissabte 20/10 de 8:30 a 10:30h

Classe 2 Diumenge 21/10 de 8:30 a 10:30h

Classe 3 Dilluns 22/10 de 10 a 12h ó

Dimarts 23/10 de 8 a 10h ó de 12:15 a 14:15h

Classe 4 Dimecres 24/10 de 10 a 12h ó

Dijous 25/10 de 8 a 10h ó de 12:15 a 14:15h

Classe 5 Divendres 26/10 de 10 a 12h ó de 15 a 17h

Classe 6 Dissabte 27/10 de 8:30 a 10:30h

Càlcul 1
G1 Júlia/Candela

Classe 1 Dissabte 20/10 de 10:30 a 12:30

Classe 2 Diumenge 21/10 de 10:30 a 12:30h

Classe 3 Dimarts 23/10 de 12:15 a 14:15h ó 15 a 17h

Classe 4 Dijous 25/10 de 12:15 a 14:15h ó 15 a 17h

Classe 5 Dissabte 27/10 de 10:30 a 12:30h

Classe 6 Diumenge 28/10 de 10:30 a 12:30h

Mecànica Fonamental
G1 Victor

Classe 1 Divendres 19/10 de 10 a 12h ó 16 a 18h

Classe 2 Dissabte 20/10 de 12:30 a 14:30h

Classe 3 Diumenge 21/10 de 12:30 a 14:30h

Classe 4 Dilluns 22/10 de 12:15 a 14:15h

Classe 5 Dimecres 24/10 de 12:15 a 14:15h

Classe 6 Dissabte 27/10 de 12:30 a 14:30h

Q2

Càlcul 2
G1 Guillem/Ana

Classe 1 Divendres 19/10 de 15 a 17:30h

Classe 2 Dissabte 20/10 de 15:30 a 18h

Classe 3 Diumenge 21/10 de 15:30 a 18h

Classe 4 Divendres 26/10 de 15 a 17:30h

Classe 5 Dissabte 27/10 de 15:30 a 17:30h

Termodinàmica
G1 Àlex

Classe 1 Dissabte 20/10 de 8 a 11h

Classe 2 Diumenge 21/10 de 8 a 11h

Classe 3 Dilluns 22/10 de 12:15 a 14:15h

Classe 4 Dimecres 24/10 de 12:15 a 14:15h

Classe 5 Dissabte 27/10 de 8 a 11h

Q3

Edo's
G1 - Guillem

Classe 1 Dimecres 17/10 de 8 a 10h ó de 12 a 14h

Classe 2 Dissabte 20/10 de 10:30 a 12:30h

Classe 3 Diumenge 21/10 de 10:30 a 12:30h

Classe 4 Dilluns 22/10 de 8 a 10h ó de 10 a 12h

Classe 5 Dimecres 24/10 de 8 a 10h ó de 12 a 14h

Classe 6 Dissabte 27/10 de 10:30 a 12:30h

Edo's
G2 - Guillem

Classe 1 Dimecres 17/10 de 8 a 10h ó de 12 a 14h

Classe 2 Dissabte 20/10 de 12:30 de 14:30h

Classe 3 Diumenge 21/10 de 12:30 de 14:30h

Classe 4 Dilluns 22/10 de 8 a 10h ó de 10 a 12h

Classe 5 Dimecres 24/10 de 8 a 10h ó de 12 a 14h

Classe 6 Dissabte 27/10 12:30 a 14:30h

Edo's
G3 Guillem

Classe 1 Dilluns 15/10 de 16 a 18h

Classe 2 Dimecres 17/10 de 16 a 18h

Classe 3 Dijous 18/10 de 16:30 a 18:30h

Classe 4 Dilluns 22/10 de 16 a 18h

Classe 5 Dimecres 24/10 de 16 a 18h

Classe 6 Dijous 25/10 de 16:30 a 18:30h

Electromagnetisme
G1 - Jaime

Classe 1 Divendres 19/10 de 8 a 10h

Classe 2 Dissabte 20/10 de 12:30 a 14:30h

Classe 3 Diumenge 21/10 de 12:30 a 14:30h

Classe 4 Divendres 26/10 de 18 a 20h

Classe 5 Dissabte 27/10 de 12:30 a 14:30h

Classe 6 Diumenge 28/10 de 12:30 a 14:30h

Info 2
G1 - Victor H

Classe 1 Dissabte 20/10 de 15:30 a 18h

Classe 2 Diumenge 21/10 de 15:30 a 18h

Classe 3 Dimarts 23/10 de 15:30 a 18h

Classe 4 Dissabte 27/10 de 15:30 a 18h

Classe 5 Diumenge 28/10 de 15:30 a 17:30h

Mecànica 2
G1 Rubén

Classe 1 Divendres 19/10 de 10 a 11:30h ó 12 a 13:30h

Classe 2 Dissabte 20/10 de 8:30 a 10:30h

Classe 3 Diumenge 21/10 de 8:30 a 10:30h

Classe 4 Dilluns 22/10 de 8 a 10h ó 10 a 12h ó 12:15 a 14:15h ó

Dimarts 23/10 de 10 a 12h ó 12:15 a 14:15h

Classe 5 Dimecres 24/10 de 8 a 10h ó 10 a 12h ó 12:15 a 14:15h ó

Dijous 25/10 de 10 a 12h ó 12:15 a 14:15h

Classe 6 Divendres 26/10 de 10 a 11:30h ó 12 a 13:30h

Classe 7 Dissabte 27/10 de 8:30 a 10:30h

Mecànica 2
G2 Pedro

Classe 1 Divendres 19/10 de 10 a 11:30h ó 12 a 13:30h

Classe 2 Dissabte 20/10 de 8:30 a 10:30h

Classe 3 Diumenge 21/10 de 8:30 a 10:30h

Classe 4 Dilluns 22/10 de 8 a 10h ó 10 a 12h ó 12:15 a 14:15h ó

Dimarts 23/10 de 10 a 12h ó 12:15 a 14:15h

Classe 5 Dimecres 24/10 de 8 a 10h ó 10 a 12h ó 12:15 a 14:15h ó

Dijous 25/10 de 10 a 12h ó 12:15 a 14:15h

Classe 6 Divendres 26/10 de 10 a 11:30h ó 12 a 13:30h

Classe 7 Dissabte 27/10 de 8:30 a 10:30h

Mecànica 2
G3 Iago

Classe 1 Divendres 19/10 de 10 a 11:30h ó 12 a 13:30h

Classe 2 Dissabte 20/10 de 10:30 a 12:30h

Classe 3 Diumenge 21/10 de 10:30 a 12:30h

Classe 4 Dilluns 22/10 de 8 a 10h ó 10 a 12h ó 12:15 a 14:15h ó

Dimarts 23/10 de 10 a 12h ó 12:15 a 14:15h

Classe 5 Dimecres 24/10 de 8 a 10h ó 10 a 12h ó 12:15 a 14:15h ó

Dijous 25/10 de 10 a 12h ó 12:15 a 14:15h

Classe 6 Divendres 26/10 de 10 a 11:30h ó 12 a 13:30h

Classe 7 Dissabte 27/10 de 10:30 a 12:30h

Mecànica 2
G4 Gerard

Classe 1 Divendres 19/10 de 10 a 11:30h ó 12 a 13:30h

Classe 2 Dissabte 20/10 de 12:30 a 14:30h

Classe 3 Diumenge 21/10 de 12:30 a 14:30h

Classe 4 Dilluns 22/10 de 8 a 10h ó 10 a 12h ó 12:15 a 14:15h ó

Dimarts 23/10 de 10 a 12h ó 12:15 a 14:15h

Classe 5 Dimecres 24/10 de 8 a 10h ó 10 a 12h ó 12:15 a 14:15h ó

Dijous 25/10 de 10 a 12h ó 12:15 a 14:15h

Classe 6 Divendres 26/10 de 10 a 11:30h ó 12 a 13:30h

Classe 7 Dissabte 27/10 de 12:30 a 14:30h

Mecànica 2
G5 Berta

Classe 1 Divendres 19/10 de 10 a 11:30h ó 12 a 13:30h

Classe 2 Dissabte 20/10 de 15:30 a 17:30h

Classe 3 Diumenge 21/10 de 15:30 a 17:30h

Classe 4 Dilluns 22/10 de 8 a 10h ó 10 a 12h ó 12:15 a 14:15h ó

Dimarts 23/10 de 10 a 12h ó 12:15 a 14:15h

Classe 5 Dimecres 24/10 de 8 a 10h ó 10 a 12h ó 12:15 a 14:15h ó

Dijous 25/10 de 10 a 12h ó 12:15 a 14:15h

Classe 6 Divendres 26/10 de 10 a 11:30h ó 12 a 13:30h

Classe 7 Dissabte 27/10 de 15:30 a 17:30h

Mètodes Numèrics
G2 - Jordi/Raúl

Classe 1 Dimarts 16/10 de 18 a 21h

Classe 2 Divendres 19/10 de 17 a 20h

Classe 3 Dilluns 22/10 de 18 a 20h

Classe 4 Dimecres 24/10 de 18 a 20h

Classe 5 Divendres 26/10 de 17 a 19h

Q4

Dinàmica de Sistemes
G1 Eugeni

Classe 1 Dissabte 20/10 de 15:30 a 18:30h

Classe 2 Diumenge 21/10 de 15:30 a 18:30h

Classe 3 Dimecres 24/10 de 10 a 12h

Classe 4 Dissabte 27/10 de 8:30 a 10:30h

Classe 5 Diumenge 28/10 de 10:30 a 12:30h

TMM
G1 Pedro

Classe 1

Dissabte 20/10 de 10:30 a 12:30h

Classe 2 Diumenge 21/10 de 10:30 a 12:30h

Classe 3

Dimarts 23/10 de 16 a 19h

Classe 4

Dimecres 24/10 de 16 a 19h

Classe 5 Diumenge 28/10 de 8:30 a 10:30h

Q5

Electrotècnia
G1 Quim

Classe 1

Divendres 19/10 de 15 a 17h

Classe 2

Dissabte 20/10 de 10:30 a 12:30h

Classe 3

Diumenge 21/10 de 10:30 a 12:30h

Classe 4

Dilluns 22/10 de 17 a 19h

Classe 5

Divendres 26/10 de 15 a 17h

Classe 6

Dissabte 27/10 de 10:30 a 12:30h

MMC
G1 Roger

Classe 1

Dimecres 17/10 de 15 a 17h ó

Dijous 18/10 de 12:15 a 14:15h

Classe 2

Divendres 19/10 de 8 a 10h ó 10 a 12h

Classe 3

Dissabte 20/10 de 8:30 a 10:30h

Classe 4

Diumenge 21 de 8:30 a 10:30h

Classe 5

Dimecres 24/10 de 15 a 17h ó

Dijous 25/10 de 12:15 a 14:15h

Classe 6

Divendres 26/10 de 8 a 10h ó 10 a 12h

MMC
G2 Roger

Classe 1

Dimecres 17/10 de 15 a 17h ó

Dijous 18/10 de 12:15 a 14:15h

Classe 2

Divendres 19/10 de 8 a 10h ó 10 a 12h

Classe 3

Dissabte 20/10 de 12:30 a 14:30h

Classe 4

Diumenge 21 de 12:30 a 14:30h

Classe 5

Dimecres 24/10 de 15 a 17h ó

Dijous 25/10 de 12:15 a 14:15h

Classe 6

Divendres 26/10 de 8 a 10h ó 10 a 12h

Tec. Sel. Materials
G1 Sergio

Classe 1

Dimarts 16/10 de 18 a 20h

Classe 2

Dissabte 20/10 de 8:30 a 10:30h

Classe 3

Diumenge 21 de 8:30 a 10:30h

Classe 4

Dimarts 23/10 de 18 a 20h

Classe 5

Dijous 25/10 de 18 a 20h

TEQ
G1 Miki

Classe 1

Dijous 18/19 de 18:30 a 20:30h

Classe 2

Divendres 19/10 de 17 a 19h

Classe 3

Dissabte 27/10 de 12:30h a 14:30h

TMA
G1 Girbés

Classe 1

Dimarts 16/10 de 16 a 18h

Classe 2

Dijous 18/10 de 16 a 18h

Classe 3

Dissabte 20/10 de 15:30 a 17:30h

Classe 4

Diumenge 21 de 15:30 a 17:30h

Classe 5

Dimarts 23/10 de 16 a 18h

Classe 6

Dijous 25/10 de 16 a 18h

Q6

Fluids
G1 Laia

Classe 1

Dijous 18/10 de 18 a 20h

Classe 2

Dissabte 20/10 de 15:30 a 18:30h

Classe 3

Diumenge 21/10 de 15:30 a 18:30h

Classe 4

Dijous 25/10 de 18 a 20h

Classe 5

Dissabte 27/10 de 15:30 a 17:30h

Maq Elec
G1 Quim

Classe 1 Divendres 19/10 de 17 a 19h

Classe 2 Dissabte 20/10 de 12:30 a 14:30h

Classe 3 Diumenge 21/10 de 12:30 a 14:30h

Classe 4 Divendres 26/10 de 18 a 20h

Classe 5 Dissabte 27/10 de 12:30 a 14:30h

Resistencia de Materials
G1 Roger

Classe 1 Divendres 19/10 de 12:15 a 14:15h

Classe 2 Dissabte 20/10 de 10:30 a 12:30h

Classe 3 Diumenge 21/10 de 10:30 a 12:30h

Classe 4 Dilluns 22/10 de 12:15 a 14:15h

Classe 5 Dimarts 23/10 de 12:15 a 14:15h

Classe 6 Dimecres 24/10 de 12:15 a 14:15h

Q7

Electrònica
G1 Albert

Classe 1 Dissabte 20/10 de 11 a 14h

Classe 2 Diumenge 21/10 de 11 a 14h

Classe 3 Dilluns 22/10 de 16 a 18h

Classe 4 Dijous 25/10 de 12:15 a 14:15h

Classe 5 Divendres 26/10 de 17:30 a 19:30h

Termotècnia
G1 Marc

NOU HORARI:

Classe 1 Dissabte 20/10 de 17:30 a 20h

Classe 2 Dimecres 24/10 de 15 a 18h

Classe 3 Dijous 25/10 de 14:30 a 16:30h

Classe 4 Divendres 26/10 de 14:30 a 17h

Q1

Àlgebra Lineal
G1 Ari

Dilluns i dimecres de 10h a 12h

Àlgebra Lineal
G2 Guillem

Dilluns i dimecres 12:15h a 14:15h

Àlgebra Lineal
G4 Guillem

Dimarts i Dijous de 8h a 10h

Àlgebra Lineal
G5 Guillem

Dimarts i Dijous de 12:15h a 14:15h

Càlcul 1
G1 Candela/Júlia

Dimarts i Dijous de 12:15h a 14:15h

Càlcul 1
G2 Candela /Júlia

Dimarts i dijous de 15h a 17h

Fonaments Informàtica
Alejandro

CAE Lliuraments, Parcial i Final

Mecànica Fonamental
G1 Víctor

Dilluns i dimecres de 12:15h a 14:15h

Química 1
Andrés

CAE Parcial i Final

Q2

Càlcul 2
G2 Guillem/Ana

Dimarts i dijous de 10h a 12h

Càlcul 2
G3 Guillem/Ana

Dimarts i dijous de 15h a 17h

Expressió Gràfica
G1 Víctor

CAE Continuades, Parcial i Final

Geometria
Marçal

CAE Parcial i Final

Química 2
G1 Girbés

CAE Parcial i Final

Termodinàmica
G1 Àlex

Dilluns i dimecres de 12:15h a 14:15h

Q3

Edo's
G1 Guillem

Divendres de 10h a 12h

+classe de problemes (1hora)

Edo's
G2 Guillem

Divendres de 12h a 14h

+classe de problemes (1hora)

Electromagnetisme
G1 Jaime

Dilluns i dimecres de 8h a 10h

Info 2
Red 1 Víctor

Dilluns de 12:15h a 14:15h

Info 2
Red 2 Víctor

Dimecres de 10h a 12h

Materials
G1 Enric

CAE Parcial i Final

Mecànica 2
G1 Iago

Dilluns i dimecres de 8h a 10h

Mecànica 2
G2 Gerard

Dilluns i dimecres de 10h a 12h

Mecànica 2
G3 Iago

Dilluns i dimecres de 12:15h a 14:15h

Mecànica 2
G6 Pedro

Dimarts i dijous de 10h a 12h

Mecànica 2
G7 Berta

Dimarts i dijous de 10h a 12h

Mecànica 2
G8 Rubén

Dimarts i dijous de 12:15h a 14:15h

Mecànica 2
G9 Pedro

Dimarts i dijous de 12:15h a 14:15h

Mètodes Numèrics
G1 Jordi/Raúl

CAE Parcial i Final

Q4

Dinàmica de Sistemes
Red 1 Eugeni

Dimecres de 10h a 12h

Dinàmica de Sistemes
Red 3 Aleix

Dilluns de 12:15h a 14:15h

Estadística
G1 Miki

CAE Continuades, Parcial i Final

TMM
Red Pedro

Dimecres de 16h a 18h

Q5

Electrotècnia
G1 Jaume

Dimarts de 12h a 14h

+classe extra de problemes

Electrotècnia
G3 Quim

Dimarts de 18:30h a 21h

MMC
Red 1 Roger

Dimecres de 15h a 17h

MMC
Red 2 Roger

Dijous de 12:15h a 14:15h

Tec. Sel. Materials
G1 Sergio

CAE Parcial i Final

TEQ
G1 Miki

CAE Parcial i Final

Termodinàmica 2
G1 Anna

CAE Parcial i Final

TMA
G1 Girbés

CAE Parcial i Final

Q6

Fluids
Laia

CAE Parcial i Final

Maq Elec
G1 Quim

CAE Parcial i Final

OptiSim
G1 Jordi

CAE Parcial i Final

Resistencia de Materials
Red 2 Roger

Dimecres de 10h a 12h

Q7

Electrònica
Albert

CAE Parcial i Final

Termotècnia
Red 1 Marc

Dimarts de 16:30h a 18:30h

Los cursos se realizan en caso que hayan suficientes alumnos para abrir un grupo.