ETSEIB

Eng. Tecnologies Industrials

ETSEIB - Grau Enginyeria Tecnologies Industrials.

Q1

Àlgebra Lineal
G1 Guillem

Dv 1/06 15:30 a 18:30

Ds 2/06 11:30 a 14:30

Dg 3/06 11:30 a 14:30

Ds 9/06 11:30 a 14:30

Dg 10/06 11:30 a 14:30

Dm 12/06 15:30 a 18:30

Dx 13/06 11:30 a 14:30

Dj 14/06 11:30 a 14:30

Q2

Química 2
G1 Girbés

Ds 9/06 18:30 a 21:30

Dg 10/06 18:30 a 21:30

Dx 13/06 18 a 21

Dj 14/06 18:30 a 21

Dl 18/06 15:30 a 18:30

Dm 19/06 15:30 a 18:30

Dx 20/06 15:30 a 18:30

Q3

Edo's
G1 Guillem

Dv 25/05 9 a 12 ó 12 a 15

Ds 26/05 11:30 a 14:30

Dg 27/05 11:30 a 14:30

Ds 16/06 8:30 a 11:30

Dg 17/06 8:30 a 11:30

Dm 19/06 11:30 a 14:30

Dx 20/06 11:30 a 14:30

Dj 21/06 15:30 a 18:30

Q4

Dinàmica de Sistemes
G1 Eugeni

Ds 2/06 18 a 21

Dg 3 /06 18 a 21

Dl 4/06 18 a 21

Dm 5/06 18 a 21

Dj 21 /06 16 a 19

Dv 22/06 18 a 21

Ds 23/06 11:30 a 14:30

Dl 25/06 16 a 19

TMM
G1 Pedro

Dx 23/05 16 a 18 ó Dx 23/05 18 a 20

Dl 28/05 16 a 18 ó Dx 30/05 16 a 18

Dx 6/06 8:30 a 11:30

Dv 8/06 8:30 a 11:30

Dm 12/06 11:30 a 14:30

Dx 13/06 8:30 a 11:30

Dj 14/06 8:30 a 11:30

Dm 19/06 11:30 a 14:30

Dx 20/06 8:30 a 11:30

TMM
G2 Pedro

Dx 23/05 16 a 18 ó Dx 23/05 18 a 20

Dl 28/05 16 a 18 ó Dx 30/05 16 a 18

Dx 6/06 11:30 a 14:30

Dv 8/06 11:30 a 14:30

Dm 12/06 15:30 a 18:30

Dx 13/06 15:30 a 18:30

Dj 14/06 15:30 a 18:30

Dm 19/06 15:30 a 18:30

Dx 20/06 15:30 a 18:30

Q5

TEQ
G1 Miki

CANVI D'HORARI:

Ds 16/06 8:30 a 11:30

Dg 17/06 8:30 a 11:30

Dj 21/06 15 a 18

Dv 22/06 11:30 a 14:30

Q6

OptiSim
G1 Jordi

Dl 14/05 16 a 19

Dx 16/05 16 a 19

Ds 19/05 18:30 a 21:30

Dg 20/05 18:30 a 21:30

Dl 21/05 11:30 a 14:30

Dm 19/06 15 a 18

Dx 20/06 15 a 18

Dj 21/06 15 a 18

Q1

Àlgebra Lineal
G1 Guillem

Dilluns 25/6 de 8:30 a 11:30

Dimarts 26/6 de 11:30 a 14:30

Dimecres 27/6 de 15:30 a 17:30

Dijous 28/6 de 15:30 a 17:30

Dimarts 3/7 de 15:30 a 17:30

Càlcul 1
G1 Joan

Dilluns 25/6 de 11:30 a 14:30

Dimecres 27/6 de 11:30 a 14:30

Dijous 28/6 de 12:30 a 14:30

Divendres 29/6 de 18:30 a 20:30

Dilluns 2/7 de 15:30 a 17:30

Fonaments Informàtica

Horari no disponible, encara

Si estàs interessat/ada reserva de totes maneres

Mecànica Fonamental
G1 Roger

Dimecres 27/6 de 17:30 a 19:30

Dijous 28/6 de 17:30 a 19:30

Divendres 29/6 de 15:30 a 18:30

Dissabte 30/6 de 15:30 a 18:30

Dimecres 4/7 de 15:30 a 17:30

Química 1

Horari no disponible, encara

Si estàs interessat/ada reserva de totes maneres

Q2

Càlcul 2
G1 Guillem

Dilluns 25/6 de 11:30 a 14:30

Dimarts 26/6 de 15 a 17

Dimecres 27/6 de 11:30 a 14:30

Dijous 28/6 12:30 a 14:30

Dimarts 3/7 15:30 a 17:30

Expressió Gràfica

Horari no disponible, encara

Si estàs interessat/ada reserva de totes maneres

Geometria
G1 Marçal

Dimarts 26/6 de 19 a 21

Dijous 28/6 de 10:30 a 12:30

Divendres 29/6 de 11:30 a 14:30

Dissabte 30/6 de 11:30 a 14:30

Diumenge 2/7 de 15:30 a 17:30

Química 2

Horari no disponible, encara

Si estàs interessat/ada reserva de totes maneres

Termodinàmica
G1 Alejandro

Dimarts 26/6 de 17 a 19

Dijous 28/6 de 8:30 a 10:30

Divendres 29/6 de 8:30 a 10:30

Dissabte 30/6 de 8:30 a 10:30

Diumenge 1/7 de 15:30 a 17:30

Q3

Edo's

Horari no disponible, encara

Si estàs interessat/ada reserva de totes maneres

Electromagnetisme

Horari no disponible, encara

Si estàs interessat/ada reserva de totes maneres

Info 2

Horari no disponible, encara

Si estàs interessat/ada reserva de totes maneres

Materials
G1 Enric

Dimecres 27/6 de 18 a 20:30

Dijous 28/6 de 18 a 20:30

Divendres 29/6 de 18 a 20:30

Dissabte 30/6 de 18 a 20:30

Dilluns 2/7 de 15:30 a 17:30

Mètodes Numèrics
G1 Jordi/Raúl

Dimecres 27/6 de 15:30 a 18

Dijous 28/6 de 15:30 a 18

Divendres 29/6 de 15:30 a 18

Dissabte 30/6 de 15:30 a 18

Dimarts 3/7 de 15:30 a 18

Q4

Dinàmica de Sistemes

Horari no disponible, encara

Si estàs interessat/ada reserva de totes maneres

Estadística
G1 Miki

Dimecres 27/6 de 12 a 14

Dijous 28/6 de 12 a 14

Divendres 29/6 de 12 a 14

Dissabte 30/6 de 12 a 14

Dimarts 3/7 de 12 a 14

TMM

Horari no disponible, encara

Si estàs interessat/ada reserva de totes maneres

Q5

Electrotècnia

Horari no disponible, encara

Si estàs interessat/ada reserva de totes maneres

MMC
G1

Dimecres 27/6 de 15:30 a 18

Dijous 28/6 de 15:30 a 18

Divendres 29/6 de 15:30 a 18

Dissabte 30/6 de 15:30 a 18

Diumenge 1/7 de 15:30 a 17:30

Tec. Sel. Materials

Horari no disponible, encara

Si estàs interessat/ada reserva de totes maneres

TEQ

Horari no disponible, encara

Si estàs interessat/ada reserva de totes maneres

Termodinàmica 2

Horari no disponible, encara

Si estàs interessat/ada reserva de totes maneres

TMA

Horari no disponible, encara

Si estàs interessat/ada reserva de totes maneres

Q6

Fluids

Horari no disponible, encara

Si estàs interessat/ada reserva de totes maneres

OptiSim

Horari no disponible, encara

Si estàs interessat/ada reserva de totes maneres

Resistencia de Materials
G1 Pol

Dimecres 27/6 de 18 a 20:30

Dijous 28/6 de 18 a 20:30

Divendres 29/6 de 18 a 20:30

Dissabte 30/6 de 18 a 20:30

Dimarts 3/7 de 15:30 a 17:30

Q7

Termotècnia

Horari no disponible, encara

Si estàs interessat/ada reserva de totes maneres

Q6

Fluids
G1

Dijous de 17h a 19h

Los cursos se realizan en caso que hayan suficientes alumnos para abrir un grupo.