ETSEIB

Eng. Tecnologies Industrials

ETSEIB - Grau Enginyeria Tecnologies Industrials.

Q1

Àlgebra Lineal
G1 Guillem/Ari

Dissabte 15/12 de 8:30 a 11:30h

Diumenge 16/12 de 8:30 a 11:30h

Divendres 21/12 de 15 a 18h

Dissabte 22/12 de 8:30 a 11:30h

Diumenge 23/12 de 8:30 a 11:30h

Dijous 10/01 de 12 a 15h

Divendres 11/01 de 8:30 a 11:30h

Dilluns 14/01 de 12 a 15h

Dimarts 15/01 de 8:30 a 11:30h

Àlgebra Lineal
G2 Guillem/Ari

Dijous 27/12 de 8:30 a 11:30h

Divendres 28/12 de 8:30 a 11:30h

Dissabte 29/12 de 8:30 a 11:30h

Diumenge 30/12 de 8:30 a 11:30h

Dilluns 31/12 de 8:30 a 11:30h

Dijous 10/01 de 16 a 19h

Divendres 11/01 de 11:30 a 14:30h

Dilluns 14/01 de 16 a 19h

Dimarts 15/01 de 11:30 a 14:30h

Càlcul 1
G1 Júlia/Candela

Dissabte 15/12 de 15:30 a 18:30h

Diumenge 16/12 de 15:30 a 18:30h

Dissabte 22/12 de 15:30 a 18:30h

Diumenge 23/12 de 15:30 a 18:30h

Divendres 4/01 de 8:30 a 11:30h

Dissabte 5/01 de 8:30 a 11:30h

Dilluns 7/01 de 12 a 15h

Dimarts 8/01 de 16 a 19h

Dimecres 9/01 de 16 a 19h

Fonaments Informàtica
G1 Alejandro

Dissabte 19/01 de 15:30 a 18:30h

Diumenge 20/01 de 15:30 a 18:30h

Dimarts 22/01 de 16 a 19h

Dimecres 23/01 de 12 a 15h

Mecànica Fonamental
G1 Víctor E

CANVI D'HORARI

Dissabte 15/12 de 11:30 a 14:30h

Diumenge 16/12 de 11:30 a 14:30h

Dissabte 22/12 de 11:30 a 14:30h

Diumenge 23/12 de 11:30 a 14:30h

Diumenge 13/01 de 15 a 18h

Dilluns 14/01 de 9h a 12h

Dimecres 16/01 de 12 a 15h

Dissabte 19/01 de 15 a 18h

Diumenge 20/01 de 15 a 18h

Mecànica Fonamental
G2 Víctor E

CANVI D'HORARI

Dijous 27/12 de 11:30 a 14:30h

Divendres 28/12 de 11:30 a 14:30h

Dissabte 29/12 de 11:30 a 14:30h

Diumenge 30/12 de 11:30 a 14:30h

Diumenge 13/01 de 18 a 21h

Dilluns 14/01 de 12 a 15h

Dimecres 16/01 de 16 a 19h

Dissabte 19/01 de 11:30 a 14:30h

Diumenge 20/01 de 11:30 a 14:30h

Química 1
G1 Andrés

Dijous 27/12 de 15:30 a 18:30h

Divendres 28/12 de 15:30 a 18:30h

Dissabte 29/12 de 15:30 a 18:30h

Diumenge 30/12 de 15:30 a 18:30h

Dijous 3/01 de 11:30 a 14:30h

Divendres 4/01 de 11:30 a 14:30h

Dissabte 5/01 de 11:30 a 14:30h

Dilluns 7/01 de 16 a 19h

Q2

Càlcul 2
G1 Guillem/Ana

CANVI D'HORARI:

Dilluns 24/12 de 8:30 a 11:30h

Dijous 27/12 de 8:30 a 11:30h

Divendres 28/12 de 8:30 a 11:30h

Dissabte 29/12 de 15:30 a 18:30h

Diumenge 30/12 de 15:30 a 18:30h

Dimecres 2/01 de 11:30 a 14:30h

Dijous 3/01 de 11:30 a 14:30h

Divendres 4/01 de 11:30 a 14:30h

Geometria
G1 Marçal

Dijous 27/12 de 8:30 a 11:30h

Divendres 28/12 de 8:30 a 11:30h

Dissabte 29/12 de 8:30 a 11:30h

Diumenge 30/12 de 8:30 a 11:30h

Dijous 17/01 de 12 a 15h

Divendres 18/01 de 8:30 a 11:30h

Dissabte 19/01 de 8:30 a 11:30h

Dimarts 22/01 de 12 a 15h

Termodinàmica
G1 Àlex

Dijous 27/12 de 11:30 a 14:30h

Divendres 28/12 de 11:30 a 14:30h

Dissabte 29/12 de 11:30 a 14:30h

Diumenge 30/12 de 11:30 a 14:30h

Dimecres 9/01 de 8:30 a 11:30h

Divendres 11/01 de 12 a 15h

Dissabte 12/01 de 8:30 a 11:30h

Diumenge 13/01 de 8:30 a 11:30h

Q3

Edo's
G1 Guillem

Dijous 27/12 de 11:30 a 14:30h

Divendres 28/12 de 11:30 a 14:30h

Dissabte 29/12 de 11:30 a 14:30h

Diumenge 30/12 de 11:30 a 14:30h

Dissabte 12/01 de 8:30 a 11:30h

Diumenge 13/01 de 8:30 a 11:30h

Dimecres 16/01 de 8:30 a 11:30h

Dijous 17/01 de 8:30 a 11:30h

Edo's
G2 Guillem

Dimecres 2/01 de 8:30 a 11:30h

Dijous 3/01 de 8:30 a 11:30h

Divendres 4/01 de 8:30 a 11:30h

Divendres 11/01 de 12 a 15h

Dissabte 12/01 de 11:30 a 14:30h

Diumenge 13/01 de 11:30 a 14:30h

Dimecres 16/01 de 11:30 a 14:30h

Dijous 17/01 de 11:30 a 14:30h

Electromagnetisme
G1 Jaime

Dissabte 15/12 de 11:30 a 14:30h

Diumenge 16/12 de 11:30 a 14:30h

Dijous 20/12 de 16:30 a 19:30h

Dissabte 22/12 de 11:30 a 14:30h

Diumenge 23/12 de 11:30 a 14:30h

Dijous 10/01 de 8:30 a 11:30h

Divendres 11/01 de 16 a 19h

Dissabte 12/01 de 15:30 a 18:30h

Diumenge 13/01 de 15:30 a 18:30h

Info 2
G1 Víctor H

Dijous 27/12 de 15:30 a 18:30

Divendres 28/12 de 15:30 a 18:30

Dissabte 29/12 de 15:30 a 18:30

Diumenge 30/12 de 15:30 a 18:30

Dilluns 31/12 de 8:30 a 11:30h

Dimecres 9/01 de 16:30 a 19:30h

Dijous 10/01 de 11:30 a 14:30h

Materials
G1 Enric

Dijous 13/12 de 18:30 a 21:30h

Dissabte 15/12 de 15:30 a 18:30h

Diumenge 16/12 de 15:30 a 18:30h

Dissabte 22/12 de 15:30 a 18:30h

Diumenge 23/12 de 8:30 a 11:30h

Dissabte 19/01 de 8:30 a 11:30h

Diumenge 20/01 de 8:30 a 11:30h

Dimarts 22/01 de 15 a 18h

Materials
G2 Enric

Dimecres 2/01 de 15:30 a 18:30h

Dijous 3/01 de 15:30 a 18:30h

Divendres 4/01 de 15:30 a 18:30h

Dissabte 5/01 de 15:30 a 18:30h

Divendres 18/01 de 16 a 19h

Dissabte 19/01 de 11:30 a 14:30h

Diumenge 20/01 de 11:30 a 14:30h

Dimarts 22/01 de 18 a 21h

Mecànica 2
G1 Pedro

Classe 1

Dimecres 19/12 de 10 a 12h o de 12:15 a 14:15h

Dijous 20/12 de 8 a 10h, de 10 a 12h o de 12:15 a 14:15h

Classe 2

Dijous 20/12 de 15 a 16:30h o de 16:30 a 18h

Divendres 21/12 de 10 a 11:30h o de 12 a 13:30h

Classe 3 Dissabte 22/12 de 8:30 a 11:30h

Classe 4 Dimecres 2/01 de 8:30 a 11:30h

Classe 5 Dijous 3/01 de 8:30 a 11:30h

Classe 6 Divendres 4/01 de 8:30 a 11:30h

Classe 7 Dissabte 5/01 de 8:30 a 11:30h

Classe 8 Dilluns 7/01 de 8:30 a 14h

Classe 9 Dimarts 8/01 de 8:30 a 11:30h

Mecànica 2
G2 Iago

Classe 1

Dimecres 19/12 de 10 a 12h o de 12:15 a 14:15h

Dijous 20/12 de 8 a 10h, de 10 a 12h o de 12:15 a 14:15h

Classe 2

Dijous 20/12 de 15 a 16:30h o de 16:30 a 18h

Divendres 21/12 de 10 a 11:30h o de 12 a 13:30h

Classe 3 Dissabte 22/12 de 8:30 a 11:30h

Classe 4 Dimecres 2/01 de 8:30 a 11:30h

Classe 5 Dijous 3/01 de 8:30 a 11:30h

Classe 6 Divendres 4/01 de 8:30 a 11:30h

Classe 7 Dissabte 5/01 de 8:30 a 11:30h

Classe 8 Dilluns 7/01 de 8:30 a 14h

Classe 9 Dimarts 8/01 de 8:30 a 11:30h

Mecànica 2
G3 Pedro

Classe 1

Dimecres 19/12 de 10 a 12h o de 12:15 a 14:15h

Dijous 20/12 de 8 a 10h, de 10 a 12h o de 12:15 a 14:15h

Classe 2

Dijous 20/12 de 15 a 16:30h o de 16:30 a 18h

Divendres 21/12 de 10 a 11:30h o de 12 a 13:30h

Classe 3 Dissabte 22/12 de 11:30 a 14:30h

Classe 4 Dimecres 2/01 de 11:30 a 14:30h

Classe 5 Dijous 3/01 de 11:30 a 14:30h

Classe 6 Divendres 4/01 de 11:30 a 14:30h

Classe 7 Dissabte 5/01 de 11:30 a 14:30h

Classe 8 Dilluns 7/01 de 15 a 20:30h

Classe 9 Dimarts 8/01 de 11:30 a 14:30h

Mecànica 2
G4 Iago

Classe 1

Dimecres 19/12 de 10 a 12h o de 12:15 a 14:15h

Dijous 20/12 de 8 a 10h, de 10 a 12h o de 12:15 a 14:15h

Classe 2

Dijous 20/12 de 15 a 16:30h o de 16:30 a 18h

Divendres 21/12 de 10 a 11:30h o de 12 a 13:30h

Classe 3 Dissabte 22/12 de 11:30 a 14:30h

Classe 4 Dimecres 2/01 de 11:30 a 14:30h

Classe 5 Dijous 3/01 de 11:30 a 14:30h

Classe 6 Divendres 4/01 de 11:30 a 14:30h

Classe 7 Dissabte 5/01 de 11:30 a 14:30h

Classe 8 Dilluns 7/01 de 15 a 20:30h

Classe 9 Dimarts 8/01 de 11:30 a 14:30h

Mecànica 2
G5 Gerard

Classe 1

Dimecres 19/12 de 10 a 12h o de 12:15 a 14:15h

Dijous 20/12 de 8 a 10h, de 10 a 12h o de 12:15 a 14:15h

Classe 2

Dijous 20/12 de 15 a 16:30h o de 16:30 a 18h

Divendres 21/12 de 10 a 11:30h o de 12 a 13:30h

Classe 3 Dissabte 22/12 de 15:30 a 18:30h

Classe 4 Dimecres 2/01 de 15:30 a 18:30h

Classe 5 Dijous 3/01 de 15:30 a 18:30h

Classe 6 Divendres 4/01 de 15:30 a 18:30h

Classe 7 Dissabte 5/01 de 15:30 a 18:30h

Classe 8

Dilluns 7/01 de 15 a 20:30h

Classe 9 Dimarts 8/01 de 15:30 a 18:30h

Mecànica 2
G6 Berta

Classe 1

Dimecres 19/12 de 10 a 12h o de 12:15 a 14:15h

Dijous 20/12 de 8 a 10h, de 10 a 12h o de 12:15 a 14:15h

Classe 2

Dijous 20/12 de 15 a 16:30h o de 16:30 a 18h

Divendres 21/12 de 10 a 11:30h o de 12 a 13:30h

Classe 3 Dissabte 22/12 de 15:30 a 18:30h

Classe 4 Dimecres 2/01 de 15:30 a 18:30h

Classe 5 Dijous 3/01 de 15:30 a 18:30h

Classe 6 Divendres 4/01 de 15:30 a 18:30h

Classe 7 Dissabte 5/01 de 15:30 a 18:30h

Classe 8

Dilluns 7/01 de 15 a 20:30h

Classe 9 Dimarts 8/01 de 15:30 a 18:30h

Mètodes Numèrics
G1 Jordi/Raúl

TEORIA:

Dimarts 11/12 de 18 a 21h

Divendres 14/12 de 15 a 18h

Diumenge 16/12 de 8:30 a 11:30h

Dimarts 18/12 de 18 a 21h

MATLAB:

Grup A:

Dijous 27/12 de 8:30 a 11:30h

Divendres 28/12 de 8:30 a 11:30h

Dissabte 29/12 de 8:30 a 11:30h

Diumenge 30/12 de 8:30 a 11:30h

Dijous 24/01 de 8 a 11h

Grup B:

Dimecres 2/01 de 11:30 a 14:30h

Dijous 3/01 de 11:30 a 14:30h

Divendres 4/01 de 11:30 a 14:30h

Dissabte 5/01 de 11:30 a 14:30h

Dijous 24/01 de 11 a 14h

Grup C:

Dissabte 12/01 de 15:30 a 18:30h

Diumenge 13/01 de 15:30 a 18:30h

Dissabte 19/01 de 15:30 a 18:30h

Diumenge 20/01 de 15:30 a 18:30h

Dijous 24/01 de 15 a 18h

Mètodes Numèrics
G2 Jordi/Raúl

TEORIA:

Divendres 21/12 de 15 a 18h

Dissabte 22/12 de 8:30 a 11:30h

Diumenge 23/12 de 15:30 a 18:30h

Dilluns 24/12 de 8:30 a 11:30h

MATLAB:

Grup A:

Dijous 27/12 de 8:30 a 11:30h

Divendres 28/12 de 8:30 a 11:30h

Dissabte 29/12 de 8:30 a 11:30h

Diumenge 30/12 de 8:30 a 11:30h

Dijous 24/01 de 8 a 11h

Grup B:

Dimecres 2/01 de 11:30 a 14:30h

Dijous 3/01 de 11:30 a 14:30h

Divendres 4/01 de 11:30 a 14:30h

Dissabte 5/01 de 11:30 a 14:30h

Dijous 24/01 de 11 a 14h

Grup C:

Dissabte 12/01 de 15:30 a 18:30h

Diumenge 13/01 de 15:30 a 18:30h

Dissabte 19/01 de 15:30 a 18:30h

Diumenge 20/01 de 15:30 a 18:30h

Dijous 24/01 de 15 a 18h

Q4

Dinàmica de Sistemes
G1 Eugeni

CANVI D'HORARI:

Divendres 14/12 de 15 a 18h

Dimecres 19/12 de 12 a 15h

Dijous 20/12 de 16 a 19h

Divendres 21/12 de 15 a 18h

Dimecres 2/01 de 8:30 a 11:30h

Dijous 3/01 de 8:30 a 11:30h

Divendres 4/01 de 8:30 a 11:30h

Dissabte 5/01 de 8:30 a 11:30h

Estadística
G1 Miki

Dijous 27/12 de 15 a 18h

Divendres 28/12 de 15 a 18h

Dissabte 29/12 de 8:30 a 11:30h

Diumenge 30/12 de 8:30 a 11:30h

Dilluns 7/01 de 16 a 19h

Dimarts 8/01 de 15:30 a 18:30h

Dissabte 12/01 de 8:30 a 11:30h

Diumenge 13/01 de 8:30 a 11:30h

TMM
G1 Pedro

Dimarts 18/12 de 15 a 18h

Dimecres 19/12 de 16 a 19h

Dijous 20/12 de 16:30 a 19:30h

Dimecres 16/01 de 8:30 a 11:30h

Dijous 17/01 de 8:30 a 11:30h

Divendres 18/01 de 8:30 a 11:30h

Dissabte 19/01 de 8:30 a 11:30h

Diumenge 20/01 de 8:30 a 11:30h

Q5

Electrotècnia
G1 Quim

Dijous 27/12 de 8:30 a 11:30h

Divendres 28/12 de 8:30 a 11:30h

Dissabte 29/12 de 8:30 a 11:30h

Diumenge 30/12 de 8:30 a 11:30h

Dilluns 31/12 de 8:30 a 11:30h

Divendres 18/01 de 15 a 18h

Dissabte 19/01 de 8:30 a 11:30h

Diumenge 20/01 de 8:30 a 11:30h

MMC
G1 Roger

Dilluns 17/12 de 16 a 19h

Dimecres 19/12 de 16 a 19h

Dissabte 22/12 de 8:30 a 11:30h

Diumenge 23/12 de 8:30 a 11:30h

Dilluns 7/01 de 8:30 a 11:30h

Dissabte 12/01 de 8:30 a 11:30h

Dimarts 15/01 de 16:30 a 19:30h

Dijous 17/01 de 12 a 15h

MMC
G2 Roger

Dimarts 18/12 de 16 a 19h

Dijous 20/12 de 16 a 19h

Dissabte 22/12 de 11:30 a 14:30h

Diumenge 23/12 de 11:30 a 14:30h

Dilluns 7/01 de 11:30 a 14:30h

Dissabte 12/01 de 11:30 a 14:30h

Dimecres 16/01 de 16:30 a 19:30h

Dijous 17/01 de 16 a 19h

Tec. Sel. Materials
G1 Sergio

Dissabte 15/12 de 18:30 a 21:30h

Diumenge 16/12 de 18:30 a 21:30h

Dimecres 2/01 de 15:30 a 18:30h

Dijous 3/01 de 15:30 a 18:30h

Divendres 4/01 de 15:30 a 18:30h

Dissabte 5/01 de 15:30 a 18:30h

Dissabte 19/01 de 11:30 a 14:30h

Diumenge 20/01 de 11:30 a 14:30h

TEQ
G1 Miki

Dijous 27/12 de 12 a 14h

Divendres 28/12 de 12 a 14h

Dissabte 29/12 de 11:30 a 14:30h

Diumenge 30/12 de 11:30 a 14:30h

Dimarts 8/01 de 12 a 14h

Termodinàmica 2
G1 Anna D

CANVI D'HORARI

Divendres 14/12 de 15 a 18h

Dissabte 15/12 de 15:30 a 18:30h

Diumenge 16/12 de 15:30 a 18:30h

Dimecres 2/01 de 11:30 a 14:30h

Dijous 3/01 de 8:30 a 11:30h

Divendres 4/01 de 11:30 a 14:30h

Dimecres 9/01 de 12 a 15h

Dijous 10/01 de 16 a 19h

TMA
G1 Girbés

Dijous 27/12 de 15:30 a 18:30h

Divendres 28/12 de 15:30 a 18:30h

Dissabte 29/12 de 15:30 a 18:30h

Diumenge 30/12 de 15:30 a 18:30h

Dilluns 7/01 de 15:30 a 18:30h

Dimarts 8/01 de 15 a 18h

Dimecres 9/01 de 16 a 19h

Diumenge 13/01 de 11:30 a 14:30h

Q6

Fluids
G1 Laia

Dissabte 22/12 de 15:30 a 18:30h

Diumenge 23/12 de 15:30 a 18:30h

Dimecres 2/01 de 18 a 21h

Dijous 3/01 de 18 a 21h

Divendres 4/01 de 18 a 21h

Dissabte 19/01 de 11:30 a 14:30h

Diumenge 20/01 de 11:30 a 14:30h

Dimecres 23/01 de 18 a 21h

Maq Elec
G1 Quim

Dijous 27/12 de 11:30 a 14:30h

Divendres 28/12 de 11:30 a 14:30h

Dissabte 29/12 de 11:30 a 14:30h

Diumenge 30/12 de 11:30 a 14:30h

Dilluns 31/12 de 11:30 a 14:30h

Dissabte 12/01 de 8:30 a 11:30h

Diumenge 13/01 de 8:30 a 11:30h

OptiSim
G1 Jordi

Divendres 14/12 de 18 a 21h

Diumenge 16/12 de 11:30 a 14:30h

Divendres 21/12 de 18 a 21h

Dissabte 22/12 de 11:30 a 14:30h

Diumenge 23/12 de 18:30 a 21:30h

Dimarts 8/01 de 18 a 21h

Divendres 11/01 de 18 a 21h

Dimarts 15/01 de 18 a 21h

Resistencia de Materials
G1 Roger

Dimarts 18/12 de 12 a 15h

Dijous 20/12 de 12 a 15h

Divendres 21/12 de 15 a 18h

Dissabte 22/12 de 8:30 a 11:30h

Diumenge 23/12 de 8:30 a 11:30h

Dimecres 2/01 de 15 a 18h

Dijous 3/01 de 15 a 18h

Divendres 4/01 de 15 a 18h

Q7

Electrònica
G1 Albert

Dissabte 15/12 de 11:30 a 14:30h

Diumenge 16/12 de 10 a 13h

Dissabte 22/12 de 15:30 a 18.30h

Diumenge 23/12 de 10 a 13h

Dimecres 2/01 de 11:30 a 14:30h

Dijous 3/01 de 18 a 21h

Divendres 4/01 de 18 a 21h

Dissabte 5/01 de 11:30 a 14:30h

Termotècnia
G1 Marc

CANVI D'HORARI:

Dimarts 11/12 de 16:30 a 19:30h

Dimarts 18/12 de 16:30 a 19:30h

Dimecres 19/12 de 15 a 18h

Dimecres 2/01 de 15 a 18h

Dijous 3/01 de 15 a 18h

Dilluns 7/01 de 15 a 18h

Dimarts 8/01 de 15 a 18h

Dimecres 9/01 de 15 a 18h

Q2

Expressió Gràfica
G1 Víctor

Dimarts 4/12 de 17h a 20h

Dimecres 5/12 de 18h a 21h

Dimarts 11/12 de 17h a 20h

Dimecres 12/12 de 17h a 20h

Divendres 14/12 de 17h a 20h

Dimarts 18/12 de 17h a 20h

Q4

Estadística

CAE 3ª Continuada

(NOU HORARI):

Diumenge 16/12 de 8 a 10 h

Dilluns 17/12 de 15 a 18h

Q1

Àlgebra Lineal
G1 Ari

Dilluns i dimecres de 10h a 12h

Àlgebra Lineal
G4 Guillem

Dilluns i dimecres 8:15h a 10:15h

Àlgebra Lineal
G5 Guillem

Dimarts i Dijous de 12:15h a 14:15h

Càlcul 1
G1 Candela/Júlia

Dimarts i Dijous de 12:15h a 14:15h

Fonaments Informàtica
Alejandro

CAE Lliuraments, Parcial i Final

Mecànica Fonamental
G1 Víctor

Dilluns i dimecres de 12:15h a 14:15h

Mecànica Fonamental
G2 Víctor

Dimarts i Dijous de 15h a 17h

Química 1
Andrés

CAE Parcial i Final

Q2

Càlcul 2
G2 Guillem/Ana

Dimarts i dijous de 10h a 12h

Càlcul 2
G3 Guillem/Ana

Dimarts i dijous de 15h a 17h

Expressió Gràfica
G1 Víctor

CAE Continuades, Parcial i Final

Geometria
Marçal

CAE Parcial i Final

Química 2
G1 Girbés

CAE Parcial i Final

Termodinàmica
G1 Àlex

Dilluns i dimecres de 12:15h a 14:15h

Q3

Edo's
G1 Guillem

Divendres de 10h a 12h

+classe de problemes (1hora)

Edo's
G2 Guillem

Divendres de 12h a 14h

+classe de problemes (1hora)

Electromagnetisme
G1 Jaime

Dilluns i dimecres de 8h a 10h

Info 2
Red 1 Víctor

Dilluns de 12:15h a 14:15h

Info 2
Red 2 Víctor

Dimecres de 10h a 12h

Materials
G1 Enric

CAE Parcial i Final

Mecànica 2
G1 Iago

Dilluns i dimecres de 8h a 10h

Mecànica 2
G2 Gerard

Dilluns i dimecres de 10h a 12h

Mecànica 2
G3 Iago

Dilluns i dimecres de 12:15h a 14:15h

Mecànica 2
G6 Pedro

Dimarts i dijous de 10h a 12h

Mecànica 2
G7 Berta

Dimarts i dijous de 10h a 12h

Mecànica 2
G8 Rubén

Dimarts i dijous de 12:15h a 14:15h

Mecànica 2
G9 Pedro

Dimarts i dijous de 12:15h a 14:15h

Mètodes Numèrics
G1 Jordi/Raúl

CAE Parcial i Final

Q4

Dinàmica de Sistemes
Red 1 Eugeni

Dimecres de 10h a 12h

Dinàmica de Sistemes
Red 3 Aleix

Dilluns de 12:15h a 14:15h

Estadística
G1 Miki

CAE Continuades, Parcial i Final

TMM
Red Pedro

Dimecres de 16h a 18h

Q5

Electrotècnia
G2 Quim

Dilluns 16:30 a 19h

MMC
Red 1 Roger

Dimecres de 15h a 17h

MMC
Red 2 Roger

Dijous de 12:15h a 14:15h

Tec. Sel. Materials
G1 Sergio

CAE Parcial i Final

TEQ
G1 Miki

CAE Parcial i Final

Termodinàmica 2
G1 Anna

CAE Parcial i Final

TMA
G1 Girbés

CAE Parcial i Final

Q6

Fluids
Laia

CAE Parcial i Final

Maq Elec
G1 Quim

CAE Parcial i Final

OptiSim
G1 Jordi

CAE Parcial i Final

Resistencia de Materials
Red 2 Roger

Dimecres de 10h a 12h

Q7

Electrònica
Albert

CAE Parcial i Final

Termotècnia
Red 1 Marc

Dimarts de 16:30h a 18:30h

Los cursos se realizan en caso que hayan suficientes alumnos para abrir un grupo.