FIB

Enginyeria Informàtica

FIB - Grau enginyeria Informàtica

1A

F
Laura

FINAL

*

DIMECRES 16/1 DE 16h - 20h

DIVENDRES 18/1 DE 9h - 13h

DISSABTE 19/1 DE 16h - 20h

DIUMENGE 20/1 DE 16h - 19h

*

Preu: 110€ (15h)

FM
Marc

RECUPERACIÓ 1

*

DIMARTS 8/1 DE 15h - 19h

*

Preu: 30€ (4h)

FM
Marc

RECUPERACIÓ 2

*

DIJOUS 3/1 DE 15h - 17h

DILLUNS 7/1 DE 15h - 17h

*

Preu: 30€ (4h)

FM
Marc

FINAL

*

DIVENDRES 28/12 DE 9h-12h

DISSABTE 29/12 DE 15h - 18h

DIUMENGE 30/12 DE 15h - 18h

DIJOUS 3/1 DE 17h-20h

DISSABTE 5/1 DE 12h - 15h

*

Preu: 110€ (15h)

IC
Alicia

FINAL

*

DILLUNS 7/1 DE 12h-15h

DIMECRES 9/1 DE 16h - 19h

DIJOUS 10/1 DE 9h - 12h

DIVENDRES 11/1 DE 14:30h - 17:30h

DISSABTE 12/1 DE 12h - 15h

DILLUNS 14/1 DE 12h - 15h

*

Preu: 135€ (18h)

PRO1
Carla

FINAL

*

DIJOUS 10/1 DE 16h - 19h

DISSABTE 12/1 DE 16h - 19h

DIUMENGE 13/1 DE 16h - 19h

DULLUNS 14/1 DE 9h - 12h

DIMECRES 16/1 DE 9h - 12h

*

Preu: 110€ (15h)

1B

EC
Alicia

FINAL

*

DIMECRES 2/1 DE 18h-21:30h

DIJOUS 3/1 DE 18h-21h

DIVENDRES 4/1 DE 18h - 21h

DISSABTE 5/1 DE 12h - 15h

DIMECRES 9/1 DE 9h - 11:30h

*

Preu: 110€(15h)

M1
Marc

RECUPERACIÓ 1

*

DIUMENGE 30/12 DE 15h - 18h

DIMECRES 2/1 DE 15h - 18h

DILLUNS 7/1 DE 18h - 21h

*

Preu: 65€(9h)

M1
Marc

FINAL

*

DISSABTE 29/12 DE 15h - 18h

DIVENDRES 4/1 DE 15h - 18h

DISSABTE 5/1 DE 9h - 12h

DILLUNS 7/1 DE 15h - 18h

*

Preu: 85€ (12h)

M2
Marc

FINAL

*

DIMECRES 9/1 DE 12h - 14h

DIJOUS 10/1 DE 12h - 14h

DIVENDRES 11/1 DE 12h - 14h

DILLUNS 14/1 DE 18h - 21h

DIMARTS 15/1 DE 18h - 21h

*

Preu: 85€ (12h)

PRO2
Alicia

FINAL

*

DILLUNS 7/1 DE 9h-12h

DIMARTS 8/1 DE 8:30h - 11:30h

DISSABTE 12/1 DE 9h - 12h

DIUMENGE 13/1 DE 15h - 18h

*

Preu: 85€ (12h)

2A

BD
Laura

EXAMEN FINAL

*

DISSABTE 29/12 DE 11h - 13h

DIUMENGE 30/12 DE 9h - 12h

DIMECRES 2/1 DE 15h-18h

DIJOUS 3/1 DE 18h-20h

DIVENDRES 4/1 DE 14:30h - 17:30h

DILLUNS 7/1 DE 15h - 18h

DIMECRES 9/1 DE 17:30h - 19:30h

*

Preu: 135€ (18h)

EDA
Marc i Raul

FINAL

*

DILLUNS 7/1 DE 18:30h- 20:30h

DIMARTS 8/1 DE 9h - 11h

DIJOUS 10/1 DE 16h - 19h

DIVENDRES 11/1 DE 15h - 18h

DISSABTE 12/1 DE 15h - 19h

DIUMENGE 13/1 DE 9h - 13h

*

Preu: 125€ (17h)

PE
Dani

FINAL

*

DIMARTS 15/1 DE 16h - 19h

DIJOUS 17/1 DE 16h - 19h

DIVENDRES 18/1 DE 10h - 13h

DISSABTE 19/1 DE 9h - 12h

DIUMENGE 20/1 DE 16h - 19h

*

Preu: 110€ (15h)

SO
Alicia

FINAL TEORIA

*

SABADO 5/1 DE 9:30h - 12h

DIJOUS 10/1 DE 12h - 15h

DIVENDRES 11/1 DE 18h - 21h

DIUMENGE 13/1 DE 18h - 20:30h

DIMARTS 15/1 DE 9h - 12h

*

Preu: 120€ (16h)

1A

PRO1
Carla

PARCIAL 3

*

DISSABTE 29/12 DE 9h - 12h

DIUMENGE 30/12 DE 9h - 12h

DIMECRES 2/1 DE 18h-21h

*

Preu: 65€(9h)

1B

EC
Alicia

PARCIAL LABORATORI

*

DIUMENGE 16/12 DE 17:30h A 20:30h

DILLUNS 17/12 DE 16:00h A 18:00h

DIMECRES 19/12 DE 18:00h A 20:00h

*

Preu: 55€ (7h)

M2
Marc

PARCIAL 2

*

DISSABTE 15/12 DE 15h A 19h

DIUMENGE 16/12 DE 9h A 13h

*

preu: 60€ (8h)

2A

CI
Alicia

PARCIAL 3

*

DISSABTE 29/12 DE 9h A 11h

DILLUNS 31/12 DE 9h A 11:30h

DIJOUS 3/1 DE 15h - 17:30h

DIMARTS 8/1 DE 11:30h - 13:30h

*

Preu: 65€ (9h)

PE
Dani

PARCIAL 2

*

DIMECRES 2/1 DE 11:30h-14:30h

DIVENDRES 4/1 DE 18h - 21h

DILLUNS 7/1 DE 9h - 12h

*

Preu: 65€ (9h)

SO
Alicia

PARCIAL 2 TEORIA

*

DIUMENGE 9/12 DE 18:00h A 21:00h

DIMECRES 12/12 DE 13:30h A 15:00h

DISSABTE 15/12 DE 16:30h A 19:30h

DIUMENGE 16/12 DE 15:30h A 17:30h

DIMARTS 18/12 DE 18:00h A 19:30h

*

Preu: 80€ (11h)

SO
Alicia

PACK INTENSIUS PARCIAL 2: TEORIA + LABORATORI: 100€

SO
Raúl

PARCIAL 2 LAB

*

DILLUNS 17/12 14:30h A 16:30h

DIMARTS 18/12 19:30h A 21:30h

*

4h (30€)

2B

IES
Dani

PARCIAL 3

*

DILLUNS 7/1 DE 15h - 18h

DIMARTS 8/1 DE 15h - 18h

DIMECRES 9/1 DE 12h - 14h

*

Preu: 60€ (8h)

3A

IDI
Borja

PARCIAL LABORATORI

*

DISSABTE 29/12 DE 15h A 19h

DIUMENGE 30/12 DE 15h A 19h

*

Preu: 60€ (8h)

1A

F
(G1) Laura

Dimecres de 14:30h a 16h

FM
(G1) Marc

Dimecres de 10:30h a 12h

FM
(G2) Marc

Dimarts de 13:30h a 15h

IC
Alicia

Dijous de 13:30h a 15:30h

PRO1
(G1) Carla

Dimecres de 11:30h a 14:30h

PRO1
(G2) Carla

Dimarts de 15:00h a 18h

1B

EC
Alicia

Dilluns de 16h a 18h

M1
Marc

Dimarts 10h a 12h

M2
Marc

Dimecres de 12h a 13:30h

PRO2
(G1) Alicia

Dimarts i dijous de 12h a 13:30h

PRO2
(G2) Alicia

Dimarts i dijous de 16:30h a 18h

2A

BD
Laura

Dimecres de 16h a 17:30h

CI
Alicia

Dimecres de 12h a 13:30h

EDA
(G1) Marc

Dilluns de 12h a 13:30h

Dijous de 13:30 a 15h

EDA
(G2) Raul

Dimarts de 16:30h a 18h

Dijous de 16:30h a 18h

SO
Alicia

Dimecres de 13:30 a 15h

3A

IDI
Borja

Dilluns de 18h a 20h

*IMPORTANT: si podeu porteu el vostre ordinador!!

Los cursos se realizan en caso que hayan suficientes alumnos para abrir un grupo.