Fac. Farmàcia

Farmacia, CTA, NHD

UB - Farmàcia

1A

Física aplicada
G1 Pau

Dijous 27/12 de 8h a 11h

Divendres 28/12 de 15h a 18h

Dissabte 29/12 de 8:30h a 11:30h

Diumenge 30/12 de 8:30h a 11:30h

Dimecres 2/01 de 8h a 11h

Dijous 3/01 de 8h a 11h

Divendres 4/01 de 15h a 18h

Dissabte 5/01 de 8:30h a 11:30h

Física aplicada
G2 Èric

Divendres 21/12 de 15h a 18h

Dissabte 22/12 de 8h a 11:30h

Diumenge 23/12 de 8h a 11:30h

Dimecres 2/01 de 8h a 11:30h

Dijous 3/01 de 8h a 11:30h

Divendres 4/01 de 8h a 11:30h

Dissabte 5/01 de 8h a 11:30h

Inorgánica
G1 Sergi

Divendres 21/12 de 15h a 18h

Dissabte 22/12 de 11:30h a 14:30h

Diumenge 23/12 de 11:30h a 14:30h

Dimecres 16/01 de 15h a 18h

Dijous 17/01 de 8:30h a 11:30h

Divendres 18/01 de 8:30h a 11:30h

Dimarts 22/01 de 8:30h a 11:30h

Dijous 24/01 de 8:30h a 11:30h

Inorgánica
G2 Sergi

Divendres 11/01 de 8:30h a 11:30h

Dissabte 12/01 de 8:30h a 11:30h

Dijous 17/01 de 11:30h a 14:30h

Divendres 18/01 de 11:30h a 14:30h

Dissabte 19/01 de 8:30h a 11:30h

Diumenge 20/01 de 8:30h a 11:30h

Dimarts 22/01 de 11:30h a 14:30h

Dijous 24/01 de 11:30h a 14:30h

Inorgánica
G3 Sergi

GRUP NOU

Divendres 11/1 de 11:30 a 14:30

Dissabte 12/1 de 11:30 a 14:30

Dilluns 14/1 de 11:30 a 14:30

Dijous 17/1 de 15:30 a 18:30

Divendres 18/1 de 15:30 a 18:30

Dissabte 19/1 de 11:30 a 14:30

Diumenge 20/1 de 11:30 a 14:30

Dijous 24/1 de 15:30 a 18:30

Calen un mínim de 10 persones per obrir-lo.

Matemáticas
G1 Aleix

Dijous 27/12 de 11h a 14h

Divendres 28/12 de 11h a 14h

Dissabte 29/12 de 11:30h a 14:30h

Diumenge 30/12 de 11:30h a 14:30h

Divendres 11/01 de 11:30h a 14:30h

Dissabte 12/01 de 11:30h a 14:30h

Dimarts 15/01 de 11:30h a 14:30h

Parasitologia
G1 Pre-parcial Paula

Dissabte 22/12 de 15h a 18h

Diumenge 23/12 de 15h a 18h

Parasitologia
G2 Post-parcial Paula

Dimecres 2/01 de 11:30h a 14:30h

Dijous 3/01 de 11:30h a 14:30h

Divendres 4/01 de 11:30h a 14:30h

Dimecres 9/01 de 15h a 18h

2A

Fisicoquímica 2
G1 Èric

Divendres 21/12 de 18h a 21h

Dissabte 22/12 de 11:30h a 14:30h

Diumenge 23/12 de 11:30h a 14:30h

Dimecres 2/01 de 11:30h a 14:30h

Dijous 3/01 de 11:30h a 14:30h

Divendres 4/01 de 11:30h a 14:30h

Dissabte 5/01 de 11:30h a 14:30h

Fisicoquímica 2
G2 Irene

Dimecres 9/01 de 8:30h a 11:30h

Dissabte 12/01 de 8:30h a 11:30h

Diumenge 13/01 de 8:30h a 11:30h

Dimecres 16/01 de 8:30h a 11:30h

Dijous 17/01 de 8:30h a 11:30h

Dilluns 21/01 de 8:30h a 11:30h

Dimarts 22/01 de 8:30h a 11:30h

Química Orgànica 2
G1 Pre-parcial Sergi

Dissabte 22/12 de 8:30h a 11:30h

Diumenge 23/12 de 8:30h a 11:30h

Dilluns 24/12 de 8:30h a 11:30h

Química Orgànica 2
G2 Pre-parcial Pau

Dijous 27/12 de 11h a 13:30h

Divendres 28/12 de 18h a 21h

Dissabte 29/12 de 15h a 18:30h

Química Orgànica 2
G3 Post-parcial Sergi

GRUP TANCAT

Dijous 27/12 de 8:30h a 11:30h

Divendres 28/12 de 8:30h a 11:30h

Dissabte 29/12 de 8:30h a 11:30h

Diumenge 30/12 de 11:30h a 14:30h

Dijous 3/01 de 8:30h a 11:30h

Dijous 10/01 de 8:30h a 11:30h

Química Orgànica 2
G4 Post-parcial Pau

Dimecres 2/01 de 11h a 13:30h

Dijous 3/01 de 11:30h a 13:30h

Divendres 4/01 de 18h a 21h

Dimecres 5/01 de 11:30h a 15h

Dimecres 9/01 de 11:30h a 15h

Dijous 10/01 de 11:30h a 15h

Química Orgànica 2
G5 Post-parcial Sergi

GRUP NOU

Dijous 27/12 de 11:30h a 14:30h

Divendres 28/12 de 11:30h a 14:30h

Dissabte 29/12 de 11:30h a 14:30h

Dijous 3/1 de 11:30h a 14:30h

Divendres 4/01 de 11:30h a 14:30h

Dijous 10/01 de 11:30h a 14:30h

1A

Inorgánica
G1 Sergi

Preparació de l'examen de pràctiques:

Dimarts 18/12 de 9:30 a 12:30h

Inorgánica
G2 Sergi

Preparació de l'examen de pràctiques:

Dimarts 18/12 de 18:15 a 21:15h

Inorgánica
G3 Sergi

Preparació de l'examen de pràctiques:

Dimecres 19/12 de 14:30 a 17:30h

2A

Fisicoquímica 2
G1 Irene

Preparació de l'examen de Química de superfícies:

Dimarts 11/12 de 12:30 a 14:30h

Dijous 13/12 de 12:30 a 14:30h

Divendres 14/12 de 11:45 a 14:45h

Dimarts 18/12 de 12:30 a 14:30h

1A

Física aplicada
G4 Pau

Dilluns de 13:45h a 14:45h

Dijous de 12:45h a 14:45h

Física aplicada
G6 Pau

Dimarts de 12:45h a 13:45h

Dijous de 12:45h a 14:45h

Física aplicada
G7- nou Pau

Dimarts i Dijous de 19:15h a 20:45h

Inorgánica
G1 Sergi

Divendres de 12:45h a 14:45h

Inorgánica
G2 Sergi

Dilluns de 8h a 9h

Dimecres de 8h a 9h

Matemáticas
G1 Red

Divendres de 12:45h a 14:45h

Matemáticas
G2 Red

Dimecres de 13:45h a 14:45h

Divendres de 13:45h a 14:45h

2A

Fisicoquímica 2
G1 Red Irene

Horari definitiu:

Divendres de 11:45h a 13:45h

Química Orgànica 2
G1 Sergi

Dilluns de 12:45h a 14:15h

Dimecres de 12:45h a 14:15h

Química Orgànica 2
G2 Sergi

Dimarts de 12:45h a 14:15h

Dijous de 12:45h a 14:15h

Química Orgànica 2
G3 Pau

Dilluns de 19:15h a 20:45h

Dimecres de 19:15h a 20:45h

Los cursos se realizan en caso que hayan suficientes alumnos para abrir un grupo.