Fac. Física

Física, Biomèdica, Electrònica

UB - Grau Física, Eng. Biomèdica, Eng. Electrònica

Q2

Càlcul de diverses variables
G1 Jaime

Dissabte 9/06 de 11:30h a 14:30h

Diumenge 10/06 de 11:30h a 14:30h

Dissabte 16/06 de 8:30h a 11:30h

Diumenge 17/06 de 8:30h a 11:30h

Dilluns 18/06 de 8:30h a 11:30h

Dimarts 19/06 de 8:30h a 11:30h

Dimecres 20/06 de 8:30h a 11:30h

Dijous 21/06 de 8:30h a 11:30h

Equacions Dif. i Càlcul Vect
G1 Jaime

Dilluns 28/05 de 15:30h a 18:30h

Dimarts 29/05 de 15:30h a 18:30h

Dissabte 9/06 de 8:30h a 11:30h

Diumenge 10/06 de 8:30h a 11:30h

Dilluns 11/06 de 8:30h a 11:30h

Dimarts 12/06 de 8:30h a 11:30h

Dimecres 13/06 de 8:30h a 11:30h

Dijous 14/06 de 8:30h a 11:30h

Equacions Dif. i Càlcul Vect
G2 Julia

Dijous 31/05 de 15:30 a 18:30h

Divendres 1/06 de 15:30h a 18:30h

Dimecres 6/06 de 11:30 a 14:30h

Dissabte 9/06 de 15h a 19h

Diumenge 10/06 de 15h a 19h

Dimecres 13/06 de 15h a 19h

Dijous 14/06 de 11:30h a 14:30h

FEIO
G1 Joan

Dissabte 26/05 de 11:30h a 14:30h

Diumenge 27/05 de 11:30h a 14:30h

Dilluns 28/05 de 8:30h a 11:30h

Dimarts 29/05 de 8:30h a 11:30h

Dimecres 30/05 de 8:30h a 11:30h

Dimarts 5/06 de 15h a 18h

Dimecres 6/06 de 15h a 18h

Dijous 7/06 de 15h a 18h

FEIO
G2 Irene

Dilluns 28/05 de 11:30h a 14:30h

Dimarts 29/05 de 11:30h a 11430h

Dimecres 30/05 de 11:30h a 14:30h

Dijous 31/05 de 8:30h a 11:30h

Divendres 1/06 de 8:30h a 11:30h

Dimarts 5/06 de 8:30h a 11:30h

Dimecres 6/06 de 8:30h a 11:30h

Dijous 7/06 de 8:30h a 11:30h

FOFT
G1 Julia

Dilluns 28/05 de 8:30h a 11:30h

Dimarts 29/05 de 8:30h a 11:30h

Dimecres 30/05 de 8:30h a 11:30h

Dijous 31/05 de 11:30h a 14:30h

Divendres 1/06 de 11:30h a 14:30h

Dissabte 2/06 de 15h a 18h

Diumenge 3/06 de 15h a 18h

Q3

Mecànica
G1 Èric

Dijous 14/06 de 17h a 20h

Divendres 15/06 de 17h a 20h

Dissabte 16/06 de 15h a 18h

Diumenge 17/06 de 15h a 18h

Dijous 21/06 de 17h a 20h

Divendres 22/06 de 17h a 20h

Dilluns 25/06 de 17h a 20h

Dimarts 26/06 de 17h a 20h

Mètodes 1
G1 Jordi

Divendres 25/05 de 15h a 18h

Dissabte 26/05 de 15h a 18h

Diumenge 27/05 de 15h a 18h

Dimarts 29/05 de 15h a 18h

Dimecres 30/05 de 15h a 18h

Dimarts 5/06 de 15h a 18h

Dimecres 6/06 de 15h a 18h

Dissabte 9/06 de 8:30h a 11:30h

Termodinàmica
G1 Joaquim

Dissabte 26/05 de 11:30h a 14:30h

Diumenge 27/05 de 11:30h a 14:30h

Dimarts 29/05 de 18h a 21h

Dimecres 30/05 de 18h a 21h

Dijous 31/05 de 15h a 18h

Divendres 1/06 de 15h a 18h

Dissabte 2/06 de 15h a 18h

Diumenge 3/06 de 15h a 18h

Q4

Electromagnetisme
G1 Victor

Divendres 8/06 de 15h a 18h

Dissabte 9/06 de 15h a 18h

Dimarts 12/06 de 15h a 18h

Dimecres 13/06 de 15h a 18h

Dijous 14/06 de 15h a 18h

Divendres 15/06 de 15h a 18h

Dilluns 18/06 de 15h a 18h

Dimarts 19/06 de 15h a 18h

Electrònica Aplicada
G1 Joan

Dissabte 26/05 de 15h a 18h

Diumenge 27/05 de 15h a 18h

Dilluns 28/05 de 15h a 18h

Dijous 31/05 de 15h a 18h

Divendres 1/06 de 15h a 18h

Divendres 8/06 de 15h a 18h

Dimecres 13/06 de 15h a 18h

Dijous 14/06 de 15h a 18h

Mètodes 2
G1 Irene

Dissabte 19/05 de 15h a 18h

Diumenge 20/05 de 15h a 18h

Dimarts 22/05 de 15h a 18h

Dissabte 26/05 de 15h a 18h

Diumenge 27/05 de 15h a 18h

Dilluns 28/05 de 8:30h a 11:30h

Dimarts 29/05 de 8:30h a 11:30h

Dimecres 30/05 de 8:30h a 11:30h

Òptica
G1 Julia

Dilluns 28/05 de 11:30h a 14:30h

Dimarts 29/05 de 11:30h a 14:30h

Dimecres 30/05 de 11:30h a 14:30h

Dissabte 2/06 de 11:30h a 14:30h

Diumenge 3/06 de 11:30h a 14:30h

Dilluns 4/06 de 8:30h a 11:30h

Dimecres 6/06 de 8:30h a 11:30h

Q5

Física Quàntica
G1 Daniel

Dissabte 26/05 de 15h a 18h

Diumenge 27/05 de 15h a 18h

Dilluns 28/05 de 15h a 18h

Dimarts 29/05 de 15h a 18h

Dimecres 30/05 de 15h a 18h

Dijous 31/05 de 15h a 18h

Divendres 1/06 de 15h a 18h

Dissabte 2/06 de 15h a 18h

Q6

Física Estadística
G1 Abel

Dimarts 22/05 de 15h a 18h

Dimecres 23/05 de 15h a 18h

Dijous 24/05 de 15h a 18h

Divendres 25/05 de 15h a 18h

Dilluns 2/05 de 15h a 18h

Dimarts 29/05 de 15h a 18h

Dimecres 30/05 de 15h a 18h

Dijous 31/05 de 15h a 18h

Mecànica Quàntica
G1 Victor

Dissabte 26/05 de 15h a 18h

Diumenge 27/05 de 15h a 18h

Dissabte 2/06 de 15h a 18h

Diumenge 3/06 de 15h a 18h

Dilluns 4/06 de 15h a 18h

Dimarts 5/06 de 15h a 18h

Dimecres 6/06 de 15h a 18h

Dijous 7/06 de 15h a 18h

Q1

Àlgebra
G1 Red Alexia

Dimarts de 14:30h a 16:30h

Càlcul
G1 Red Jaime

Dijous de 14:30h a 16:30h

Informàtica
G1 Red Àlex

CANVI D'HORARI

Dimarts de 18:00h a 20:00h

Q2

Càlcul de diverses variables
G1 Jaime

CANVI D'HORARI

Dilluns i dimecres de 16:30h a 18h

Càlcul de diverses variables
G2 Jaime

Dimarts i dijous de 16:30h a 18h

CCE
G1

Intensius per a cada Parcial i pel Final

Equacions Dif. i Càlcul Vect
G1 Jaime

CANVI D'HORARI

Dilluns i dimecres de 15h a 16:30h

Equacions Dif. i Càlcul Vect
G2 Júlia

Dimarts i dijous de 15h a 16:30h

FEIO
G1 Irene

Dilluns i dimecres de 16:30h a 18h

FEIO
G2 Joan

Dimarts i dijous de 15h a 16:30h

FEIO
G3 Aitor

Dilluns i Dimarts de 10h a 11:30h

FOFT
G1 Red Júlia

Dijous de 16:30h a 18:30h

Q3

Mètodes 1
G1 Red Jordi

Dimecres de 15h a 17h

Termodinàmica
G1 Joaquim

Dimarts de 18:30h a 20:30h

Q4

Electromagnetisme
G1 Víctor

Dilluns i Dimecres de 17h a 18:30h

Electrònica Aplicada
G1 Joan

CANVI D'HORARI

Dimarts de 15h a 17h

Òptica
G1 Red Júlia

Dimecres de 14:30h a 16h

+ mitja hora

Òptica
G2 Red Júlia

Divendres 20/04 de 10h a 12h

Divendres 27/04 de 10h a 12h

Divendres 4/05 de 10h a 12h

Dimarts 8/05 de 12h a 14h

Dimarts 15/05 de 12h a 14h

Dimarts 22/05 de 12h a 14h

Los cursos se realizan en caso que hayan suficientes alumnos para abrir un grupo.