Fac. Química

Química, Eng. Química, Eng. Mat.

UB - Química, Eng. Química, Eng. Mat.

1r Sem Química

Física I
G1 - Ana

Dissabte 20/10 de 11 a 13:30h

Dissabte 27/10 de 11 a 13:30h

Dijous 1/11 de 8:30 a 11h

Dilluns 5/11 de 15 a 17:30h

Matemàtiques I
G1 - Andrés

Dissabte 20/10 de 8:30 a 11h

Diumenge 21/10 de 8:30 a 11h

Dissabte 27/10 de 8:30 a 11h

Diumenge 28/10 de 8:30 a 11h

Química Básica I
G1 - Guillem

Dijous 1/11 de 11 a 14h

Divendres 2/11 de 9 a 12h

Dissabte 3/11 de 9 a 11h

Diumenge 4/11 de 9 a 11h

2n Sem Química

Física II
G1 - Ana

Dimecres 17/10 de 15 a 17h

Dimecres 24/10 de 15 a 17h

Dijous 1/11 de 11 a 14h

Divendres 2/11 de 11:30 a 14:30h

3r Sem Química

Enginyeria Química
G1 - Pol

Dissabte 20/10 de 12:30 a 14:30h

Diumenge 21/10 de 12:30 a 14:30h

Dilluns 22/10 de 19:15 a 21:15h

Dissabte 27/10 de 8:30 a 10:30

Diumenge 28/10 de 8:30 a 10:30

Química Analítica
G1 - Rubén

Dissabte 20/10 de 10:30 a 12:30h

Diumenge 21/10 de 10:30 a 12:30h

Dimarts 23/10 de 19:15 a 21:15h

Dissabte 27/10 de 10:30 a 12:30h

Diumenge 28/10 de 10:30 a 12:30h

Química Física I
G1 - Júlia

Dissabte 20/10 de 8:30 a 10:30h

Diumenge 21/10 de 8:30 a 10:30h

Dimecres 24/10 de 19 a 21h

Dijous 1/11 de 8:30 a 11:30h

Divendres 2/11 de 8:30 a 11:30h

Química Física I
G2 - Júlia

Divendres 19/10 de 15 a 17h

Dilluns 22/10 de 15 a 17h

Divendres 26/10 de 15 a 17h

Dijous 1/11 de 11:30 a 13:30h

Divendres 2/11 de 11:30 a 13:30h

Dissabte 3/11 de 11:30 a 13:30h

Química Inorgànica I
G1 - Edu

Dijous 18/10 de 17:30 a 20:30h

Divendres 26/10 de 17:30 a 20:30h

Dissabte 27/10 de 12:30 a 14:30h

Diumenge 28/10 de 12:30 a 14:30h

4t Sem Química

Química Inorgànica II
G1 - Alejandro

Dimecres 17/10 de 19:15 a 21h

Dijous 18/10 de 19:15 a 21h

Dilluns 22/10 de 19:15 a 21h

Dimecres 24/10 de 19:15 a 21h

Dissabte 27/10 de 15 a 18h

Química Orgànica I
G1 - Fran

Dimecres 24/10 de 13:15 a 14:45h

Dimarts 30/10 de 11 a 13:30h

Divendres 2/11 de 10:30 a 12:30h

Dissabte 3/11 de 9 a 11h

Dilluns 5/11 de 9 a 11h

5e Sem Química

Anàlisi Instrumental
G1 - Zeno

Dissabte 20/10 de 15 a 17h

Diumenge 21/10 de 8:30 a 11:30h

Dissabte 27/10 de 11 a 14h

Química Física II
G1 - Ana

Divendres 19/10 de 10 a 12h ó 13 a 15h

Dissabte 20/10 de 8:30 a 11h

Divendres 26/10 de 10 a 12h ó 13 a 15h

Dissabte 27/10 de 8:30 a 11h

Química Orgànica II
G1 - Sabela

Dimarts 23/10 de 19:15 a 20:45h

Dijous 25/10 de 19:15 a 20:45h

Divendres 2/11 de 9 a 11:30h

Dissabte 3/11 de 9 a 11:30h

Diumenge 4/11 de 9 a 11h

6e Sem Química

Química Física III
G1 - Ana

Dimarts 16/10 de 19:15 a 20:45h

Dijous 18/10 de 19:15 a 20:45h

Dimarts 23/10 de 19:15 a 20:45h

Dijous 25/10 de 19:15 a 20:45h

Dimecres 31/10 de 15 a 18h

Divendres 2/11 de 8:30 a 11:30h

Química Física III
G2 - Ana

Dissabte 20/10 de 14:30 a 17:30h

Dissabte 27/10 de 14:30 a 17:30h

Dijous 1/11 de 15 a 18h

Divendres 2/11 de 15:30 a 18:30h

Química Inorgànica III
G1 - Ari

Dissabte 20/10 de 11:30 a 14:30h

Diumenge 21/10 de 11:30 a 14h

Dilluns 22/10 de 19:15 a 20:45h

Dissabte 27/10 de 11:30 a 14:30h

7e Sem Química

Orgànica III
G1 - Victor

Diumenge 28/10 de 9 a 11:30h

Dijous 1/11 de 9 a 11:30h

Divendres 2/11 de 9 a 11:30h

Dissabte 3/11 de9 a 11:30h

1r Sem Química

Física I
G1 Ana

Dilluns i Dimecres de 15h a 16:30h

Física I
G2 Ana

Dimarts i Dijous de 11:30h a 13h

Física I
G3 Ana

Dimarts i Dijous de 16:30h a 18h

Matemàtiques I
G2 Andrés

Dimarts i Dijous de 15h a 16:30h

Matemàtiques I
G3 Aina

Dimarts i Dijous de 19:15h a 20:45h

Matemàtiques I
G4 Aina

Dimecres i Divendres de 13:15h a 14:45h

Química Aplicada 1
Alba

CAE PARCIAL I FINAL

Química Básica I
G1 Red Guillem

Divendres de 13h a 15h

Química Básica I
G2 Red Guillem

Dimecres de 19:15h a 21:15h

2n Sem Química

Física II
G1 Red Ana

Dilluns i Dimecres de 15h a 16h

Matemàtiques II
Marc

Horari pendent de publicar

3r Sem Química

Enginyeria Química
G2 Red Pol

Dimarts i Dijous de 16:30h a 17:30h

Química Analítica
G3 Red Rubén

Dimecres de 19:15h a 21:15h

Química Física I
G2 Júlia

Dimarts i Dijous de 15h a 16:30h

Química Física I
G4 Júlia

Dimarts i Dijous de 19:15h a 20:45h

Química Física I
G5 Júlia

Dimarts i Dijous de 11:30h a 13h

Química Inorgànica I
G1 Red Edu

Dimecres de 17h a 19h

4t Sem Química

Química Inorgànica II
Alejandro

CAE PARCIAL I FINAL

Química Orgànica I
Fran

CAE PARCIAL I FINAL

5e Sem Química

Anàlisi Instrumental
Zeno

CAE PARCIAL I FINAL

Química Física II
G1 Ana

Dimarts i Dijous de 8:15h a 9:45h

Química Física II
G2 Ana

Dimarts i Dijous de 13:15h a 14:45h

Química Orgànica II
Sabela

CAE PARCIAL I FINAL

6e Sem Química

Química Física III
G1 Ana

Dilluns i Dimecres de 11:15h a 12:45h

Química Física III
G2 Ana

Dilluns i Dimecres de 17:15h a 18:45h

Química Física III
G3 Ana

Dillus i Dimecres de 13:15h a 14:45h

Química Inorgànica III
G1 Ariadna

Dimarts i Dijous de 13:15h a 14:45h

7e Sem Química

Orgànica III
G1 Victor

Dimarts i dijous de 19:15h a 20:45h

Los cursos se realizan en caso que hayan suficientes alumnos para abrir un grupo.