Grau Enginyeria en Tecnologies Industrials

ETSEIB, UPC

Q1

Àlgebra Lineal
On line - Ari

Curs Extensiu

Dilluns de 12:00h a 13:00h

Divendres de 13:00h a 14:00h

Càlcul 1
On line - Guillem

Curs Extensiu

Dimarts de 17:00h a 18:00h

Dijous de 17:00h a 18:00h

Fonaments Informàtica
On line - Lluis

CAE Lliurament

Dimecres 8/04 de 16h a 17h

Divendres 10/04 de 16h a 17h

Dissabte 11/04 de 16h a 17h

Dilluns 13/04 de 16h a 17h

Dimecres 15/04 de 16h a 17h

Divendres 17/04 de 16h a 17h

Dissabte 18/04 de 16h a 17h

Dilluns 20/04 de 16h a 17h

Mecànica Fonamental
On line - Víctor

Curs extensiu

Dilluns classe en diferit.

Dimarts de 16:00h a 17:00h

Dimecres de 12:00h a 13:00h

Dijous de 16:00h a 17:00h

Divendres de 12:00h a 13:00h

Q2

Càlcul 2
On line - Guillem

Curs Extensiu

Dilluns de 17:00h a 18:00h

Dimecres  de 17:00h a 18:00h

Divendres  de 17:00h a 18:00h

Expressió Gràfica
On line - Víctor

Curs extensiu

Dilluns de 9:00h a 12:00h o

Dijous de 16:00h a 19:00h

Expressió Gràfica
On line - Víctor

CAE 2n Lliurament

Divendres 17/04 de 18h a 20h

Dissabte 18/04 de 11h a 13h

Diumenge 19/04 de 11h a 13h

Dilluns 20/04 de 18h a 20h

Dimecres 22/04 de 18h a 20h

Divendres 24/04 de 18h a 20h

Dilluns 27/04 de 18h a 20h

Dimecres 29/04 de 18h a 20h

Dissabte 2/05 de 11h a 13h

Diumenge 3/05 de 11h a 13h

 

Geometria
On line - Guillem

Curs extensiu

Dimarts de 12:00h a 13:00h

Dijous de 12:00h a 13:00h

Divendres de 16:00h a 17:00h

Geometria
On line - Guillem

CAE Parcial

Dimarts 07/04 de 12h a 13h

Dijous 09/04 de 12h a 13h

Divendres 10/04 de de 16h a 17h

Dimarts 14/04 de 12h a 13h

Dijous 16/04 de 12h a 13h

Divendres 17/04 de de 16h a 17h

Dimarts 21/04 de 12h a 13h

Dijous 23/04 de 12h a 13h

Divendres 24/04 de 16h a 17h

Dissabte 25/04 de 11h a 12h

Termodinàmica
On line - Blanca

Curs Extensiu

Dilluns classe en diferit.

Dimarts de 10:00h a 11:00h

Dijous de 10:00h a 11:00h

Termodinàmica
On line - Blanca

CAE Parcial

Dimarts 07/04 de 10h a 11h

Dijous 09/04 de 10h a 11h 

Divendres 10/04 de 10h a 11h 

Dimarts 14/04 de 10h a 11h 

Dijous 16/04 de 10h a 11h 

Divendres 17/04 de 10h a 11h 

Dimarts 21/04 de 10h a 11h 

Dijous 23/04 de 10h a 11h 

Divendres 24/04 de 10h a 11h 

Dissabte 25/04 de 10h a 11h 

 

Q3

Electromagnetisme
On line - Carles

Curs extensiu

Dilluns en diferit.

Dimecres de 11:00h a 12:00h.

Divendres 11:00h a 12:00h.

Equacions diferencials
On line - Guillem

Curs extensiu

Dilluns de 12:00h a 13:00h

Dimecres de 12:00h a 13:00h

Divendres de 12:00h a 13:00h

Equacions diferencials
On line - Guillem

CAE Parcial

Dilluns 06/04 de 12h a 13h

Dimecres 08/04 de 12h a 13h

Divendres 10/04 de 12h a 13h

Dilluns 13/04 de 12h a 13h

Dimecres 15/04 de 12h a 13h

Divendres 17/04 de 12h a 13h

Dissabte 18/04 de 10h a 11h

Dilluns 20/04 de 12h a 13h

Dimecres 22/04 de 12h a 13h

Divendres 24/04 de 12h a 13h

Materials
On line - Maria

CAE Parcial

Dilluns 06/04 de 16h a 17h

Dimecres 08/04 de 16h a 17h

Divendres 10/04 de 16h a 17h

Dilluns 13/04 de 16h a 17h

Dimecres 15/04 de 16h a 17h

Divendres 17/04 de 16h a 17h

Dilluns 20/04 de 16h a 17h

Dimecres 22/04 de 16h a 17h

Divendres 24/04 de 16h a 17h

Dissabte 25/04 de 16h a 17h

Mecànica 2
On line - Iago/Pedro

Curs extensiu. Iago

Dilluns de 16:30h a 17:30h

Dimarts de 12:15h a 13:45h

Dimarts de 16:30h a 17:30h

Dimecres de 16:30h a 17:30h

Dijous de 12:15h a 13:45h

Dijous de 16:30h a 17:30h

 

Curs extensiu (Rep). Pedro

Dilluns de 16:30h a 17:30h

Dimarts de 12:15h a 13:45h

Dimarts de 16:30h a 17:30h

Dimecres de 16:30h a 17:30h

Dijous de 12:15h a 13:45h

Dijous de 16:30h a 17:30h

Mètodes Numèrics
On line - Jordi i Raúl

CAE Parcial

Dilluns 06/04 de 18:30h a 19:30h

Dimarts 07/04 de 18:30h a 19:30h

Dimecres 08/04 de 18:30h a 19:30h

Dijous 09/04 de 18:30h a 19:30h

Divendres 10/04 de 18:30h a 19:30h

Dissabte 11/04 de 11h a 12h

Diumenge 12/04 de 11h a 12h

Dilluns 13/04 de 18:30h a 19:30h

Q4

Dinàmica de Sistemes
On line - Enric

Curs extensiu

Dilluns de 16:00h a 17:00h

Dijous de 12:00h a 13:00h

Dinàmica de Sistemes
On line - Enric

CAE Parcial

Dilluns 06/04 de 17h a 18h

Dimecres 08/04 de 17h a 18h

Divendres 10/04 de 17h a 18h

Dilluns 13/04 de 17h a 18h

Dimecres 15/04 de 17h a 18h

Divendres 17/04 de 17h a 18h

Dilluns 20/04 de 17h a 18h

Dimecres 22/04 de 17h a 18h

Divendres 24/04 de 17h a 18h

Dissabte 25/04 de 17h a 18h

 

 

Teoria de màquines i mecanismes
On line - Víctor H

Curs extensiu

Dimarts de 16:00h a 17:00h

Dijous de 16:00h a 17:00h

Q5

Electrotècnia
On line - Iago

Curs extensiu

Dilluns de 12:00h a 13:00h

Dimecres de 12:00h a 13:00h

Mecànica Medis Continus
On line - Àlex

Curs extensiu

Dilluns classe en diferit.

Dijous de 11:00h a 12:00h

Tecnologia i Selecció de Materials
On line - Alvaro

CAE Parcial

Dilluns 06/04 de 16h a 17h

Dimecres 08/04 de 16h a 17h

Divendres 10/04 de 16h a 17h

Dilluns 13/04 de 16h a 17h

Dimecres 15/04 de 16h a 17h

Divendres 17/04 de 16h a 17h

Dissabte 18/04 de 11h a 12h

Dilluns 20/04 de 16h a 17h

Dimecres 22/04 de 16h a 17h

Divendres 24/04 de 16h a 17h

Termodinàmica 2
On line - Anna D

CAE Parcial

Dimarts 07/04 de 18h a 19h

Dijous 09/04 de 18h a 19h

Divendres 10/04 de 18h a 19h

Dimarts 14/04 de 18h a 19h

Dijous 16/04 de 18h a 19h

Divendres 17/04 de 18h a 19h

Dimarts 21/04 de 18h a 19h

Dijous 23/04 de 18h a 19h

Divendres 24/04 de 18h a 19h

Dissabte 25/04 de 11h a 12h

TMA
On line - Girbés

CAE Parcial

Dilluns 06/04 de 10h a 11h

Dimecres 08/04 de 10h a 11h

Divendres 10/04 de 10h a 11h

Dilluns 13/04 de 10h a 11h

Dimecres 15/04 de 10h a 11h

Divendres 17/04 de 10h a 11h

Dilluns 20/04 de 10h a 11h

Dimecres 22/04 de 10h a 11h

Divendres 24/04 de 10h a 11h

Dissabte 25/04 de 10h a 11h

Q6

Màquines Elèctriques
On line - Quim

CAE Parcial

Dimarts 07/04 de 11h a 12h

Dijous 09/04 de 11h a 12h

Dissabte 11/04 de 11h a 12h

Dimarts 14/04 de 11h a 12h

Dijous 16/04 de 11h a 12h

Dissabte 18/04 de 11h a 12h

Diumenge 19/04 de 10h a 11h

Dimarts 21/04 de 11h a 12h

Dijous 23/04 de 11h a 12h

Dissabte 25/04 de 11h a 12h

Mecànica de Fluids
On line - Berta

CAE Parcial

Dilluns 06/04 de 17h a 18h

Dimecres 08/04 de 17h a 18h

Divendres 10/04 de 17h a 18h

Dissabte 11/04 de 10h a 11h

Dilluns 13/04 de 17h a 18h

Dimecres 15/04 de 19h a 20h

Divendres 17/04 de 17h a 18h

Dilluns 20/04 de 19h a 20h

Dimecres 22/04 de 19h a 20h

Divendres 24/04 de 19h a 20h

OptiSim
On line - Jordi

CAE Parcial

Dilluns 06/04 de 13h a 14h

Dimecres 08/04 de 13h a 14h

Divendres 10/04 de 13h a 14h

Dilluns 13/04 de 13h a 14h

Dimecres 15/04 de 13h a 14h

Divendres 17/04 de 13h a 14h

Dissabte 18/04 de 12h a 13h

Dilluns 20/04 de 13h a 14h

Dimecres 22/04 de 13h a 14h

Divendres 24/04 de 13h a 14h

Q7

Control
On line - Rubén

CAE Parcial

Dilluns 06/04 de 16h a 17h

Dimecres 08/04 de 16h a 17h

Divendres 10/04 de 16h a 17h

Dilluns 13/04 de 16h a 17h

Dimecres 15/04 de 16h a 17h

Divendres 17/04 de 16h a 17h

Dissabte 18/04 de 10h a 11h

Dilluns 20/04 de 16h a 17h

Dimecres 22/04 de 16h a 17h

Divendres 24/04 de 16h a 17h

Termotècnia
On line - Alex

CAE Parcial

Dilluns 06/04 de 17h a 18h

Dimecres 08/04 de 17h a 18h

Divendres 10/04 de 17h a 18h

Dilluns 13/04 de 17h a 18h

Dimecres 15/04 de 17h a 18h

Divendres 17/04 de 17h a 18h

Dissabte 18/04 de 11h a 12h

Dilluns 20/04 de 17h a 18h

Dimecres 22/04 de 17h a 18h

Divendres 24/04 de 17h a 18h

Este sitio web utiliza Cookies propias para recopilar información con la finalidad de mejorar nuestros servicios, así como el análisis de sus hábitos de navegación. Si continua navegando, supone la aceptación de la instalación de las mismas. El usuario tiene la posibilidad de configurar su navegador pudiendo, si así lo desea, impedir que sean instaladas en su disco duro, aunque deberá tener en cuenta que dicha acción podrá ocasionar dificultades de navegación de página web.