Grau Enginyeria en Tecnologies Industrials

ETSEIAT, UPC

1A

Algebra
CAE PARCIAL ÀLGEBRA

CLASSE 1 : DIJOUS  17/10 DE 18:00 A 20:30 H

CLASSE 2 : DISSABTE 19/10 DE 9:00 A 11:30 H

CLASSE 3 :  DIMARTS  22/10 DE 18:00 A 21:00 H

CLASSE 4:  DIVENDRES 25/10 DE 18:00 A 21:00 H

CLASSE 5:  DIMARTS 29/10 DE 18:00 A 21:00 H

CLASSE 6 :  DIVENDRES 1/11 DE 1:00 A 21:00 H

CLASSE 7 :  DISSABTE 2/11  DE 18:00 A 21:00 H

 

Cálculo infinitesimal
CAE PARCIAL CÀLCUL 1 (RODE-LAURA)

CLASSE 1   DIMECRES 16/10 DE 15:00 A 16:30  O  DIJOUS 17/10 DE 16:30 A 18:00 H

CLASSE 2   DILLUNS 21/10 DE 15:00 A 16:30  O  DIMARTS 22/10 DE 16:30 A 18:00 H

CASSE 3 :  DIMECRES 23/10 DE 15:00 A 16.30  O  DIJOUS 24/10 DE 16:30 A 18:00 H

CLASSE 4: DISSABTE 26/10 DE 10:00 A 12:00 H

CLASSE 5: DIUMENGE 27/10 DE 9:00 A 11:3 H

CLASSE 6: DILLUNS 28/10 DE 15:00 A 16:30  O  DIMARTS 29/10 DE 16:30 A 18:00 H

CLASSE 7 : DIMECRES 30/10 DE 15:00 A 16:30 H

CLASSE 8 : DIVENDRES 1/11 DE 11:00 A 14:00 H

CLASSE 9: DISSATE 2/11 DE :00 A 11:00  O  DE 11:00 A 14:00 H

CLASSE 10: DIUMENGE 10/11 DE 11:00 A 14:00H

CLASSE 11: DIJOUS 7/11 DE 9:00 A 13:00 H

Expressió Gràfica
CAE PARCIAL DIBUIX 1

CLASSE 1 :  DIVENDRES 18/10 DE 15:00 A 18:00 H

CLASSE 2 :  DISSABTE 19/10 DE 11:00 A 14:00 H

CLASSE 3 :  DIMECRES 23/10 DE 18:00 A 20:00 H

CLASSE 4:  DIVENDRES 25/10 DE 15:00 A 18:00 H

CLASSE 5 :  DISSABTE 26/10 DE 15:00 A 18:00 H

CLASSE 6 :  DIUMENGE 27/10 DE 15:00 A 18:00 H

CLASSE 7 :  DIMECRES 30/10 DE 1:00 A 20:00 H

 

Física
CAE PARCAL FÍSICA 1

CLASSE 1: DIMARTS 15 DE 15:00 A 16:30 O 16:30 A 18 (SI ALGÚ NO POT)

CLASSE 2:   DIMECRES 16/10 DE 12:00 A 13:30 

CLASSE 3: DIJOUS 17/10 DE 16:30 A 18:00 H

CLASSE 4: DIUMENGE 20/10 DE 19:00 A 20:00  (ON LINE)

CLASSE 5: DILLUNS 21/10  DE 19:00 A 20:00 (ON LINE)

CLASSE 6   DIMARTS 22/10 DE 15:00 A 16:30  O DE 16:30 A 18:00 H

CLASSE 7 : DIMECRES 23/10 DE 12:00 A 13:30 H

CLASSE 8 : DIJOUS 24/10 DE 16:30 A 18:00 O DE 18:00 A 19:30 H

CLASSE 9 : DIVENDRES 25/10 DE 11:00 A 14:00 O DE 16:00 A 19:00 H

CLASSE 10 : DIUMENGE 27/10 (ON LINE)

CLASSE 11: DILLUNS 28/10 (ON LINE)

CLASSE 12:DIMARTS 29/10 (ON LINE)

CLASSE 13:  DIVENDRES 1/11 DE 8:00 A 11:00 O DE 11:00 A 14:00 H

CLASSE 14: DISSABTE 2/11 DE  8:00 A 11:00  O DE 11:00 A 14:00 H

CLASSE 15: DIUMENGE 3/11 DE 8:00 A 11:00 H

 

Química 1
CAE PARCIAL QUÍMICA 1

CLASSE 1 : DIMECRES 16/10 DE 16:30 A 1:00  O  DIJOUS 17/10 DE 15:00 A 16:30 H

CLASSE 2 : DILLUNS 2/10 DE 16:30 A 18:00  O  DIMARTS 22/10 DE 15:00 A 16:30 H

CLASSE 3: DIMECRES 23/10 DE 16:30 A 18:00 O DIJOUS 24/10 DE 15:00 A 16:30 H

CLASSE 4: DISSABTE 26/10 DE 12:00 A 14:00 H

CLASSE 5: DIUMENGE 27/10 DE 11:30 A 14:00 H

CLASSE 6: DILLUS 28/10 DE 16:30 A 18:00  O  DIMARTS 29/10 DE 15:00 A 16:30 H

CLASSE 7: DIMECRES 30/10 DE 16:30 A 18:00 H

CLASSE  8: DIVENDRES 1/11 DE 15:00 A 17:30 H

CLASSE 9: DISSABTE 2/11 DE 15:00 A 18:00 H

CLASSE 10: DIUMENGE 3/11 DE 15:00 A 18:00 H

CLASSE 1: DIMECRES 6/11 DE 9:00 A 13:00 H

1B

Cálculo 2
CAE PARCIAL CÀLCUL 2

CLASSE 1: DIMECRES 16/10 DE 10:30 A 12:00  O  DIJOUS 17/10 DE 10:30 A 12:00 H

CLASSE 2: DIVENDRES 18/10 DE 9:00 A 10:30  O DE 10:30 A 12:00 H

CLASSE 3:DISSABTE 19/10 DE 9:00 A 14:00 H

CLASSE 4:DILLUNS 21/10 DE 10:30 A 12:00  O DIMARTS 22/10 DE 10:30 A 12:00 H

CLASSE 5:DIMECRES 23/10 DE 10:30 A 12:00 O DIJOUS 24/10 DE 10:30 A 12:00 H

CLASSE 6:DIVENDRES 25/10 DE 9:00 A 10.30 O DE 10:30 A 12:00 H

CLASSE 7:DISSABTE 26/10 DE 8:00 A 10:00 H

CLASSE 8: DIUMENGE 27/10 DE 11:30 A 14:00 H

CLASSE 9: DILLUNS 28/10 DE 10:30 A 12:00 O DIMARTS 29/10 DE 10:30 A 12:00 H

CLASSE 10: DIMECRES 30/10 DE 10:30 A 12:00 H

CLASSE 11:DIMECRES 30/10 DE 16;30A 19:00 H

Física 2
CAE PARCIAL FÍSICA 2

CLASSE 1 : DIIMECRES 16/10 DE 10:30 A 12:00 O DIJOUS 17/10 DE 12:00 A 13:30 H

CLASSE 2 : DILLUNS 21/10 DE 12:00 A 13:30 O DIMARTS 22/10 DE 10:30 A 12:00 H

CLASSE 3: DIMECRES 23/10 DE 10:30 A 12:00 O DIJOUS 24/10 DE 12:00 A 13:30 H

CLASSE 4: DISSABTE 26/10 DE 10:00 A 12:00 H

CLASSE 5: DIUMENGE 27/10 DE 9:00 A 11:30 H

CLASSE 6: DILLUNS 28/10 DE 12:00 A 13:30 O DIMARTS 29/10 DE 10:30A 12:00 H

CLASSE 7:DIMECRES 30/10 DE 10:30 A 12:00 H

CLASSE 8: DIVENDRES 1/11 DE 9:00 A 11:30 H

CLASSE 9: DISSABTE 2/11 DE 9:00 A 11:30 H

CLASSE 10: DIUMENGE 3/11 DE 9:00 A 11:30 H

CLASSE 11: DIMARTS 5/11 DE 15: A 17:30 H

Informática
CAE PARCIAL INFO. 1

CLASSE 1: DIMARTS 15/10 DE 9:00 A 10:30 H

CLASSE 2:DIVENDRES 18/10 DE 11:30 A 13.00 H

CLASSE 3:DIMARTS 22/10 DE 9:00 A 10:30 H

CLASSE 4: DIVENDRES 25/10 DE 11:30 A 13:00 H

CLASSE 5: DISSABTE 26/10 DE 15:00 A 18:00 H

CLASSE 6: DIUMENGE 27/10 DE 17:30 A 20:00 H

CLASSE 7: MARTES 29/10 DE 9:00 A 10:30 H

CLASSE 8:DIVENDRES 1/11 (POSIBLE CAMBIO POR FIESTA)

CLASSE 9: DISSABTE 2/11 DE 11:30 A 14:00  H

CLASSE 10:DIUMENGE 3/11 DE 11:30 A 14:00 H

Química 2
CAE PARCIAL QUÍMICA 2

CLASSE 1 : DIMECRES 16/10 DE 12:00 A 13:30 H

CLASSE 2: DILLUNS 21/10 DE 9:00 A 10:30

CLASSE 3: MIERCOLES 23/10 DE 12:00 A 13:30 H

CLASSE 4: DISSABTE 26/10 DE 12:00 A 14:00 H

CLASSE 5: DIUMENGE 27/10 DE 15:00 A 17:30 H

CLASSE 6:DILLUNS 288/10 DE 9:00 A 10:30 H

CLASSE 7: DIMECRES 30/10 DE 12:00 A 13:30 H

CLASSE 8: DIVENDRES 1/11 DE 11:30 A 14:00 H

CLASSE 9: DISSABTE 2/11 DE 15:00 A 17:30 H

CLASSE 10:DIUMENGE 3/11 DE 15:00 A 17:30 H

 

 

 

2A

Electromagnetisme
CAE PARCIAL FÍSICA 3

CLASSE 1 : DIJOUS 17/10 DE 15:00 A 16:30  O  DE 16:30 A 18:00 H

CLASSE 2 : DISSABTE 19/10 DE 9:00 A 14:00

CLASSE 3 : DIMARTS 22/10 DE 15:00 A 16:30  O  DE 16:30 A 18:00 H

CLASSE 4: DIJOUS 24/10 DE 15:00 A 16:30  O  DE 16:30 A 18:00 H

CLASSE 5 : DISSABTE 26/10 DE 10:00 A 12:00 H

CLASSE 6: DIUMENGE 27/10 DE 11:30 A 14:00 H

CLASSE 7: DIMARTS 29/10 DE 15:00 A 16:30  O  DE 16:30 A 18:00 H

CLASSE 8: DIJOUS 31/10 DE 9:00 A 11:30 H

Mecànica grau
CAE PARCIAL MECÀNICA

CLASSE 1: DIJOUS 17/10 DE 15:00 A 16:30 H

CLASSE 2: DIMARTS 22/10 DE 15:00 A 16:30 H

CLASSE 3: DIJOUS 24/10 DE 15:00 A 16:30 H

CLASSE 4: DISSABTE 26/10 DE 12:00 A 14:00 H

CLASSE 5: DIUMENGE 27/10 DE 9:00 A 11:30 H

CLASSE 6: DIMARTS 29/10 DE 15:00A 16:30 H

CLASSE 7: DIVENDRES 1/11  DE 9:00 A 11:00 H

CLASSE 8: DIUMENGE 3/11 DE 8:00 A 11:00 H

CLASSE 9:DILLUNS 4/11 DE 9:00 A 13:00 H

 

 

2B

Automática
CAE PARCIAL AUTOMÀTICA

CLASSE 1 : DIMARTS 15/10 DE 17:00 A 19:00 H

CLASSE 2:  DIJOUS 17/10  DE 15:00 A 17:00 H

CLASSE 3:  DIUMENGE 20/10 DE 8:00 A 11:00 H

CLASSE 4:  DIMARTS 22/10  DE 17:00 A 19:00 H

CLASSE 5:  DIJOUS 24/10 DE 15:00 A 17:00 H

CLASSE 6:  DIUMENGE 27/10 DE 8:00 A 11:00 H

CLASSE 7:  DIMARTS 29/10 DE 15:00 A 19:00 H

Circuits
CAE PARCIAL CIRCUITS

CLASSE 1 : DIJOUS 17/10 DE 10:30 A 12:00 H

CLASSE 2 : DSSABTE 19/10 DE 11:00 A 14:00 H

CLASSE 3: DILLUNS 21/10 DE 10:30 A 12:00 H

CLASSE 4: DIJOUS 24/10 DE 10:30 A 12:00 H

CLASSE 5: DISSABTE 26/10 DE 11:00 A 14:00 H

CLASSE 6: DILLUNS 28/10 DE 10:30 A 12:00 H

CLASSE 7: DIVENDRES 1/11 DE 15:00 A 1:00 H

CLASSE 8: DISSABTE 2/11 DE 18:00 A 21:00 H

CLASSE 9: DILLUNS 4/11 DE 15:00 A 20:00 H

Estadística
CAE PARCIAL ESTADÍSTICA

CLASSE 1: DIMARTS 15/10 DE 14:30 A 17:00 H

CLASSE 2: DISSABTE 19/10 DE 8:00 A 11:00 H

CLASSE 3: DIMARTS 22/10 DE 14:30 A 17:00 H

CLASSE 4: DISSABTE 26/10 DE 8:00 A 11:00 H

CLASSE 5: DISSABTE 2/11 DE :00 A 14:00 H

CLASSE 6: DIMARTS 5/11 DE 14:30 A 20:30 H

Termodinàmica
CAE TERMODINÁMICA

CLASSE 1: DIVENDRES 18/10 DE 10:00 A 12:00 H

CLASSE 2: DIUMENGE 20/10 DE 11:00 A 14:00 H

CLASSE 3: DIVENDRES 25/10 DE 10:00 A 14:00 H

CLASSE 4: DIUMENGE 27/10 DE 11:00 A 14:00 H

CLASSE 5: DIJOUS 31/10 DE 15:00 A 18:00 H

CLASSE 6: DISSABTE 2/11 DE 15:00 A 18:00 H

CLASSE 7: DIUMENGE 3/11 DE 11:00 A 14:00 H

3A

Electrotècnia
CAE PARCIAL ELECTROTÈCNIA

CLASSE 1 : DIMARTS 15/10 DE 16:30 A 19:00 H

CLASSE 2 : DIJOUS 17/10 DE 16:30 A 19:00 H

CLASSE 3 :  DIUMENGE 20/10 DE 9:00 A 12:00 H

CLASSE 4 :  DIMARTS 22/10 DE 16:30 A 19:00 H

CLASSE 5 :  DIJOUS 24/10 DE 16:30 A 19:00 H

CLASSE 6 :  DIUMENGE 27/10 DE 9:00 A 12:00 H

CLASSE 7 :  DIMARTS 29/10 DE 16:30 A 19:00 H

Fluids
CAE PARCAL FLUIDS

CLASSE 1 : DIMECRES 16/10 DE 14:00 A 16:30 H

CLASSE 2 : DISSABTE 19/10 DE 12:00 A 15:00 H

CLASSE 3: DIUMENGE 20/10 DE 12:00 A 15:00 H

CLASSE 4: DILLUNS 21/10 DE 14:00 A 15:00 H

CLASSE 5: DIMECRES 23/10 DE 14:30 A 16:30 H

CLASSE 6: DISSABTE 26/10 DE 12:00 A 15:00 H

CLASSE 7: DIUMENGE 27/10 DE 12:00 A 15:00 H

CLASSE 8: DILLUNS 28/10 DE 14:00 A 15:00 H

CLASSE 9; DIMECRES 30/10 DE 14:30 A 16:30 H

Mètodes Matemàtics
CAE PARCIAL MÈTODES

CLASSE 1 : DIMECRES 16/10 DE 16:30 A 18:00 H  O DIJOUS 17/10 DE 9:00 A 10:30 H

CLASSE 2 :  DIVENDRES 18/10 DE 12:00 A 14:00 H

CLASSE 3 :  DISSABTE  19/10 DE 15:00 A 16:30 H

CLASSE 4:  DIMECRES  23/10 DE 16:30 A 18:00 O DIJOUS  24/10 DE 9:00 A 10:30 H

CLASSE 5 :  DIVENDRES 25/10 DE 12:00 A 14:00 H

CLASSE 6 :  DISSABTE 26/10 DE 15:00 A 17:30 H

CLASSE 7 :  DILLUNS 28/10 DE 16:30 A 19.00 H

CLASSE 8 :  DISSABTE 2/11 DE 15:00 A 17:30 H

CLASSE 9 :  DILLUNS 4/11  DE 15:00 A 18:00 H

3B

Convertidores
CAE PARCIAL CONVERTIDORS

CLASSE 1 : DISSABTE 26/10 DE 8:00 A 11:00 H

CLASSE 2 : DIUMENGE 27/10 DE 8:00 A 11:00 H

CLASSE 3:  DIMECRES 30/10 DE 8:00 A 11:00 H

CLASSE 4 :  DISSABTE 2/11 DE 8:00 A 11:00 H

CLASSE 5 :  DIUMENGE 3/11 DE 8:00 A 11:00 H

CLASSE 6:  DILLUNS 4/11 DE 8:00 A 11:00 H

Termotecnia
CAE PARCIAL TERMOTECNIA

CLASSE 1 : DIMECRES 16/10 DE 12:00 A 14:00  O  DIJOUS 17/10 DE 12:00 A 14:00 H

CLASSE 2 : DIVENDRES 18/10 DE 15:00 A 19:00 H

CLASSE 3 : DILLUNS 21/10 DE 12:00 A 14:00 O DIMARTS 22/10 DE 12:00 A 14:00 H

CLASSE 4 : DIMECRES 23/10 DE 12:00 A 14:00 O DIJOUS 24/10 DE 12:00 A 14:00 H

CLASSE 5 : DIVENDRES 25/10 DE 15:00 A 19:00 H

CLASSE 6 : DIUMENGE 27/10 DE 15:00 A 18:00 H

CLASSE  7: DILLUNS 28/10 DE 12:00 A 14:00 O DIMARTS 29/10 DE 12:00 A 14:00 H

CLASSE 8: DIJOUS 31/10 DE 9:00 A 14:00 H

CLASSE 9 : DIUMENGE 3/11 DE 11:00 A 14:00 H

CLASSE 10 : DIMECRES 6/11 DE 9:30 A 13:30 H