Grau Enginyeria en Tecnologies Industrials

ETSEIB, UPC

Q1

Àlgebra Lineal
G1 Guillem/Ari

Divendres 11/10 de 15:00h a 17:00h

Dissabte 12/10 de 10:30h a 12:30h 

Diumenge 13/10 de 15:30h a 17:30h

Dissabte 19/10 de 10:30h a 12:30h 

Diumenge 20/10 de 10:30h a 12:30h 

Dissabte 26/10 de 10:30h a 12:30h 

Àlgebra Lineal
G2 Guillem/Ari

Divendres 18/10 de 15:00h a 17:00h

Dissabte 19/10 de 15:30h a 17:30h

Diumenge 20/10 de 15:30h a 17:30h

Dilluns 21/10 de 15:00h a 17:00h

Divendres 25/10 de 15:00h a 17:00h

Dissabte 26/10 de 15:30h a 17:30h

Càlcul 1
G1 Guillem/Maria

Divendres 11/10 de 17:00h a 19:00h 

Dissabte 12/10 de 12:30h a 14:30h

Diumenge 13/10 de 17:30h a 19:30h 

Dissabte 19/10 de 12:30h a 14:30h

Diumenge 20/10 de 12:30h a 14:30h

Dissabte 26/10 de 08:30h a 10:30h

Càlcul 1
G2 Guillem/Maria

Divendres 18/10 de 17:00h a 19:00h

Dissabte 19/10 de 17:30h a 19:30h

Diumenge 20/10 de 17:30h a 19:30h

Dilluns 21/10 de 17:00h a 19:00h

Divendres 25/10 de 17:00h a 19:00h

Dissabte 26/10 de 17:30h a 19:30h

Mecànica Fonamental
G1 Víctor E

Dissabte 12/10 de 8:30h a 10:30h

Diumenge 13/10 de 12:30h a 14:30h

Dissabte 19/10 de 8:30h a 10:30h

Diumenge 20/10 de 8:30h a 10:30h

Dissabte 26/10 de 12:30h a 14:30h

Diumenge 27/10 de 12:30h a 14:30h

 

Mecànica Fonamental
G2 Víctor E

Dissabte 12/10 de 12:30h a 14:30h

Diumenge 13/10 de 10:30h a 12:30h

Dissabte 19/10 de 12:30h a 14:30h

Diumenge 20/10 de 12:30h a 14:30h

Dissabte 26/10 de 10:30h a 12:30h

Diumenge 27/10 de 10:30h a 12:30h

Química 1
G1 Cristina

Dilluns 14/10 de 17h a 19h

Dimarts 15/10 de 17h a 19h

Dimecres 16/10 de 17h a 19h

Dilluns 21/10 de 17h a 19h

Dimarts 22/10 de 17h a 19h

Dimecres 23/10 de 17h a 19h

Q2

Càlcul 2
G1 Guillem/Maria P

Dilluns 14/10 de 16h a 18h

Dijous 17/10 de 15h a 17h

Dissabte 19/10 de 8:30h a 10:30h

Diumenge 20/10 de 8:30h a 10:30h

Dijous 24/10 de 15h a 17h

Dissabte 26/10 de 8:30h a 10:30h

Geometria
G1 Marc R

Diumenge 13/10 de 15h a 17:30h

Dimarts 15/10 de 15h a 17:30h

Dijous 17/10 de 17h a 19:30h

Diumenge 20/10 de 15h a 17:30h

Dijous 24/10 de 17h a 19h

Termodinàmica
G1 Blanca

Dissabte 12/10 de 17:30h a 20h

Diumenge 13/10 de 17:30h a 20h

Dissabte 19/10 de 17:30h a 20h

Diumenge 20/10 de 17:30h a 20h

Dissabte 26/10 de 17:30h a 19:30h

Q3

Electromagnetisme
G1 Carles/Silvia

Divendres 18/10 de 17h a 19h

Dissabte 19/10 de 10:30h a 12:30h

Diumenge 20/10 de 10:30h a 12:30h

Dilluns 21/10 de 12h a 14h

Dimecres 23/10 de 12h a 14h

Dissabte 26/10 de 10:30h a 12:30h

Equacions diferencials
G1 Guillem

Dimarts 15/10 de 15h a 17h

Dimecres 16/10 de 17h 19h

Dissabte 19/10 de 8:30h a 10:30h

Dissbate 20/10 de 8:30h a 10:30h

Dijous 24/10 de 15h a 17h

Divendres 25/10 de 10h a 12h o de12:15h a 14:15h

Equacions diferencials
G2 Guillem

Dimarts 15/10 de 15h a 17h

Dimecres 16/10 de 17h 19h

Dimarts 22/10 de 15h a 17h

Dimecres 23/10 de 17h 19h

Dijous 24/10 de 17h 19h

Divendres 25/10 de 10h a 12h o de12:15h a 14:15h

Materials
G1 Javi U

Dissabte 12/10 de 15:30h a 17:30h

Diumenge 13/10 de 15:30h a 17:30h

Dissabte 19/10 de 15:30h a 17:30h

Diumenge 20/10 de 15:30h a 17:30h

Divendres 25/10 de 15h a 17h

Dissabte 26/10 de 15:30h a 17:30h

Mecànica 2
G1 Iago

Dissabte 19/10 de 8:30h 10:30h

Diumenge 20/10 de 8:30h 10:30h

Dimarts 22/10 de 8h a 10h o de 12h a 14h

Dijous 24/10 de 8h a 10h o de 12h a 14h

Divendres 25/10 de 10h a 12h o de 12h a 14h

Dissabte 26/10 de 8:30h 10:30h

Mecànica 2
G2 Iago

Dissabte 19/10 de 10:30h 12:30h

Diumenge 20/10 de 10:30h 12:30h

Dimarts 22/10 de 8h a 10h o de 12h a 14h

Dijous 24/10 de 8h a 10h o de 12h a 14h

Divendres 25/10 de 10h a 12h o de 12h a 14h

Dissabte 26/10 de 10:30h 12:30h

Mecànica 2
G3 Berta

Dissabte 19/10 de 12:30h a 14:30h

Diumenge 20/10 de 12:30h a 14:30h

-Dilluns 21/10 de 8h a 10h o de 10h a 12h o Dimarts 22/10 de 10h a 12h

-Dimecres 23/10 de 8h a 10h o de 10h a 12h o Dijous 24/10 de 10h a 12h

Dijous 24/10 de 15h a 17h

Dissabte 26/10 de 8:30h a 10:30h

Mecànica 2
G4 Pedro

Divendres 11/10 de 12h a 14h

Dissabte 12/10 de 8:30h a 10:30h

Diumenge 13/10 de 8:30h a 10:30h

Divendres 25/10 de 8h a 11h

Dissabte 26/10 de 10:30h a 12:30h

Mètodes Numèrics
G1 Jordi/Raúl

Dilluns 7/10 de 18h a 21h

Divendres 11/10 de 15h a 18h

Dissabte 12/10 de 8:30h a 10:30h

Diumenge 13/10 de 8:30h a 10:30h

Divendres 18/10 de 17h a 19h

Mètodes Numèrics
G2 Jordi/Raúl

Dilluns 7/10 de 18h a 21h

Divendres 11/10 de 15h a 18h

Divendres 18/10 de 19h a 21h

Dissabte 19/10 de 12:30h a 14:30h

Diumenge 20/10 de 12:30h a 14:30h

Q4

Dinàmica de Sistemes
G1 Javi V

Dissabte 12/10 de 10:30h a 12:30h

Diumenge 13/10 de 10:30h a 12:30h

Dissabte 19/10 de 10:30h a 12:30h

Diumenge 20/10 de 10:30h a 12:30h

Dilluns 21/10 de 12h a 14h

Dimarts 22/10 de 15:30h a 17:30h

Teoria de màquines i mecanismes
G1 Víctor H/Pedro

Dissabte 12/10 de 12:30h a 14:30h

Diumenge 13/10 de 12:30h a 14:30h

Dissabte 19/10 de 12:30h a 14:30h

Diumenge 20/10 de 12:30h a 14:30h

Dijous 24 de 15h a 17h

Dissabte 26/10 de 15:30h a 17:30h

Q5

Electrotècnia
G1 Iago

Dissabte 12/10 de 12:30h a 14:30h

Diumenge 13/10 de 12:30h a 14:30h

Divendres 18/10 de 10h a 12h

Dissabte 19/10 de 12:30h a 14:30h

Diumenge 20/10 de 12:30h a 14:30h

Divendres 25/10 de 15h a 17h

Mecànica Medis Continus
G1 Àlex

Dissabte 12/10 de 8:30h a 10:30h

Diumenge 13/10 de 8:30h a 10:30h

Divendres 18/10 de 8h a 10h

Dissabte 19/10 de 8:30h a 10:30h

Diumenge 20/10 de 8:30h a 10:30h

Dissabte 26/10 de 8:30h a 10:30h

Mecànica Medis Continus
G2 Àlex

Dissabte 12/10 de 10:30h a 12:30h

Diumenge 13/10 de 10:30h a 12:30h

Divendres 18/10 de 12h a 14h

Dissabte 19/10 de 10:30h a 12:30h

Diumenge 20/10 de 10:30h a 12:30h

Dissabte 26/10 de 10:30h a 12:30h

Tèc. Estadístiques per la Qualitat
G1 Miki

Divendres 18/10 de 17h a 20h

Divendres 25/10 de 17h a 20h

Diumenge 27/10 de 8:30h a 10:30h

Tecnologia i Selecció de Materials
G1 Javi U

Divendres 11/10 de 17h a 19h

Dissabte 12/10 de 17:30h a 19:30h

Diumenge 13/10 de 17:30h a 19:30h

Dissabte 19/10 de 17:30h a 19:30h

Diumenge 20/10 de 17:30h a 19:30h

Dissabte 26/10 de 17:30h a 19:30h

TMA
G1 Girbés

Dissabte 12/10 de 15:30h a 17:30h 

Diumenge 13/10 de 15:30h a 17:30h

Dissabte 19/10 de 15:30h a 17:30h

Diumenge 20/10 de 15:30h a 17:30h

Dissabte 26/10 de 15:30h a 17:30h

Diumenge 27/10 de 10:30h a 12:30h

Q6

Màquines Elèctriques
G1 Quim

Dissabte 12/10 de 8:30h a 10:30h

Diumenge 13/10 de 8:30h a 10:30h

Dissabte 19/10 de 8:30h a 10:30h

Diumenge 20/10 de 8:30h a 10:30h

Dimarts 22/10 de 18:15h a 20:15h

Dissabte 26/10 de 8:30h a 10:30h

OptiSim
G1 Jordi

Divendres 11/10 de 18h a 21h

Dilluns 14/10 de 18h a 21h

Divendres 18/10 de 18h a 21h

Dilluns 21/10 de 18h a 21h

Resistencia de Materials
G1 Gerard

Dissabte 12/10 de 12:30h a 14:30h

Diumenge 13/10 de 12:30h a 14:30h

Dissabte 19/10 de 12:30h a 14:30h

Diumenge 20/10 de 12:30h a 14:30h

Dimecres 23/10 de 12h a 14h o de 15h a 17h

Dissabte 26/10 de 10:30h a 12:30h

Q7

Control
G1 Rubén/Albert

Divendres 11/10 de 15h a 17h

Dissabte 12/10 de 15h a 18h

Diumenge 13/10 de 15h a 18h

Divendres 19/10 de 15h a 17h

Dissabte 26/10 de 15h a 17h

Electrònica
G1 Albert

Dissabte 19/10 de 17h a 20h

Diumebge 20/10 de 17h a 20h

Dimecres 23/10 de 17h a 20h

Dissabte 26/10 de 17h a 20h